O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

obsługa prawna kancelaria adwokacka we wrocławiu

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Windykacyjna Klisz i Wspólnicy

Biuro w Katowicach

ul. Sobieskiego 27/30

Biuro we Wrocławiu

ul. Joachima Lelewela 23/7

Biuro w Poznaniu

ul. Bóżnicza 1/14

Biuro w Gdańsku

ul. Czopowa 14/20

Poznaj nas w social mediach

Najnowsze posty

Windykacja Należności Katowice

Kancelaria Windykacyjna Klisz i Wspólnicy

Windykacja długów polega na skutecznym dochodzeniu roszczeń finansowych od osób prywatnych i przedsiębiorców. Zamiast zatrudniać w tym celu specjalistyczne firmy windykacyjne, o wiele lepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnych prawników i adwokatów. Takie możliwości gwarantuje Państwu Kancelaria Klisz i Wspólnicy z Katowic zapewniająca wszelkie usługi windykacyjne oraz doradztwo prawne. Wykorzystujemy najsilniejsze formy zachęty i nacisku wobec dłużnika, by jak najszybciej odzyskać pieniądze naszych Klientów. Wysilamy się także na rzecz dłużników, którzy poszukują jak najlepszych rozwiązań, aby wyjść z trudnej sytuacji finansowej.

Pomagamy w odzyskaniu należności finansowych wynikających z: tytułu wykonawczego, nakazu zapłaty, nierozliczonych faktur, umów cywilnoprawnych, kontraktów, oświadczeń, wynajmu lokali i innych dokumentów.

Dla każdego przedsiębiorstwa terminowa realizacja zobowiązań przez kontrahentów pozwala na dalszy rozwój działalności. Gdy dochodzi do opóźnień z tytułu zapłaty należności, pojawiają się problemy. Aby im przeciwdziałać, najlepiej skorzystać z pomocy kancelarii windykacyjnej. Nasi prawnicy i adwokaci dbają o wysoką skuteczność prowadzonych działań windykacyjnych i skróceniu czasu niezębnego dochodzenia należności do minimum. Zdobyliśmy już wiele sukcesów windykacyjnych na rzecz naszych Klientów.

Na rzecz naszych Klientów wysyłamy do ich dłużników “Polecenie Zapłaty” z ważnym komunikatem: “Brak zapłaty w terminie skutkuje przekazanie sprawy do windykacji Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy w Katowiacach”. Taka informacja i cały dokument stanowi często ogromną zachętę dla dłużnika, aby jak najszybciej uregulować zobowiązanie.

Chcemy również podkreślić, że w wypadku wydania korzystnego orzeczenia przez sąd, Klienci korzystający z naszych usług windykacji należności, postępowania egzekucyjnego i sądowego, uzyskują znaczy zwrot kosztów ponoszonych z tytułu obsługi prawnej. Wszystko na podstawie zasądzenia zwrotu kosztów zastępstwa procesowego, w czym także pomagamy!

Usługi Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Katowic w ramach Windykacji to:

 • wysyłanie wezwań do zapłaty
 • składanie wniosków o ogłoszenie upadłości dłużnika
 • monitorowanie postępowania egzekucyjnego przy współpracy z komornikami
 • podjęcie czynności zmierzających do ukazania majątku dłużnika
 • reprezentowanie wierzyciela w postępowaniu sądowym o zwrot zaległej należności
 • kontaktowanie się z dłużnikiem i prowadzenie z nim konsekwentnych negocjacji
 • opracowanie i egzekwowanie realnego programu dobrowolnych spłat przez dłużnika
 • zdobycie na drodze sądowej tytułu wykonawczego
 • przygotowanie wniosków egzekucyjnych
 • pełna obsługa prawna na wszystkich etapach windykacji

Nasi Klienci (wierzyciele) wysilający się w odzyskaniu swoich środków finansowych i innych należności przez dłużników, mogą liczyć w naszej Kancelarii w Poznaniu na dogodne warunki współpracy!

Przed-sądowa Windykacja Ugodowa

W celu odzyskania wymaganych należności(także przeterminowanych) podejmuje się próbę przed sądowej windykacji ugodowej. To tak zwane postępowanie polubowne, które pozwala dogadać się z dłużnikiem bez zastosowania innych formalności czy kosztów związanych z procesem sądowym.

3 Etapy obsługi wierzytelności / windykacji:

 • działania przed-sądowe – mają na celu dogadanie się z dłużnikiem i ustalenie dobrowolnej spłaty całego zadłużenia. Wymaga to kontaktowania się z dłużnikiem, wysyłania mu profesjonalnego wezwania do zapłaty i prowadzenia dalszych negocjacji.
 • działania sądowe – polega na zebraniu wymaganej dokumentacji procesowej(przygotowanie pozwu sądowego w celu zdobycia nakazu zapłaty, inne pisma procesowe) i reprezentowanie Klienta(wierzyciela) na wszystkich etapach procesu sądowego.
 • działania egzekucyjne – adwokat sporządza wniosek o wszczęciu egzekucji, a następnie monitoruje cały przebieg takiego postępowania egzekucyjnego współpracując z komornikami.

Takie działania windykacyjne realizuje nasza Kancelaria adwokacka w Katowicach na rzecz swoich Klientów. Zapewniamy Państwu przygotowanie bezpłatnej wyceny współpracy z nami. Gwarantujemy, że okaże się atrakcyjna.

Pomożemy jak najszybciej odzyskać Państwa należności finansowe. Skąd taka pewność?! Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sądowych spraw windykacyjnych i postępowaniu egzekucyjnym w sprawach cywilnych.

Prawnik od spraw bankowych - Katowice

Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy

Kontakt:

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku