Adwokat Warszawa Praga Południe– Prawnik - Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy w Warszawie

O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

obsługa prawna kancelaria adwokacka we wrocławiu

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Prawna Warszawa
(Praga - Południe)

ul.Zamieniecka 62/64 lok. 47, Warszawa
+48 695 560 425
i.klisz@kancelaria-klisz.pl

Poznaj nas w social mediach

Najnowsze artykuły

Adwokat Iwo Klisz

Nazywam się Iwo Klisz i jestem adwokatem oraz wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy.

Kancelaria adwokacka, którą buduję od niemal 10 lat zatrudnia kilkunastu prawników w największych miasta w kraju, a nasi współpracownicy przyjmują klientów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

Usługi prawne świadczymy zarówno w naszych biurach jak i zdalnie (porady prawne udzielane za pośrednictwem aplikacji Zoom, Skype czy Whatsapp oraz udział w zdalnych rozprawach i postępowaniach sądowych).

Świadczymy pomoc prawną dla osób fizycznych (klientów indywidualnych) oraz na rzecz podmiotów gospodarczych w postaci porad prawnych, prowadzenia spraw sądowych przeciwko osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym, a także kompleksowe usługi prawne związane ze stałą i bieżącą obsługą przedsiębiorców.

 

Kancelaria adwokacka i radców prawnych Warszawa Praga Południe- usługi dla Klientów indywidualnych

Kancelaria reprezentuje klientów indywidualnych w sądowych sprawach karnych (na każdym etapie postępowania) oraz w najtrudniejszych sprawach rodzinnych (sprawy rozwodowe, o podział majątku wspólnego po rozwodzie, ograniczenie władzy rodzicielskiej byłego małżonka, ustalenie ojcostwa, ustalenie miejsca pobytu dziecka, ustanowienia przymusowej rozdzielności majątkowej, ustalenie kontaktów, o pozbawienie władzy rodzicielskiej oraz innych sprawach z zakresu prawa rodzinnego).

Zapewniamy kompleksową pomoc prawną w sprawach spadkowych (także dla zagranicznych klientów). Prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, o podział majątku spadkowego (tzw. dział spadku) oraz o zapłatę zachowku oraz inne sprawy majątkowe.

Nasi adwokaci i radcowie prawni specjalizują się także w sprawach cywilnych oraz w prawie nieruchomości (w szczególności postępowanie sądowe o zniesienie współwłasności nieruchomości).

Kancelaria zajmuje się także takimi dziedzinami prawa jak prawo upadłościowe (w tym reprezentuje Klientów w sprawach związanych z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej). Prowadzimy też sprawy dotyczące kredytów frankowych.

Kancelaria adwokacka Warszawa (Praga Południe) zapewnia pomoc prawną dla firm

Obsługa prawna firm świadczona jest dla wszystkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (spółek prawa handlowego, wspólnot mieszkaniowych i jednoosobowych przedsiębiorców).

Polega na profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie prawa gospodarczego, prawa ochrony danych osobowych i z zakresu prawa pracy (opiniowanie umów, sporządzanie pism, opinii prawnych, uchwał, regulaminów, procedur i aktów zakładowych) oraz windykacji należności (uzyskanie wyroku lub nakazu zapłaty). W tym zakresie można nam także powierzyć prowadzenie spraw sądowych w sądzie gospodarczym i upadłościowym.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdej sprawy, empatia i dbałość o interesy Klienta.

 

Adwokat Warszawa Praga Południe- Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy

Kontakt:

ADWOKAT WARSZAWA Praga Południe- ODDZIAŁ KANCELARII KLISZ I WSPÓLNICY

adwokat warszawa praga

Być może już mnie skądś kojarzysz. Prowadzę kilka blogów prawniczych, a moja Kancelaria Adwokacka znajduje się już w 4 miastach Polski. Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i liderem Kancelarii Prawnej – Klisz i Wspólnicy.

Biura mojej Kancelarii znajdują się we Wrocławiu, w Katowicach, w Poznaniu i w Gdańsku.

Dynamiczny rozwój mojej działalności sprawił, że postanowiłem otworzyć oddział mojej Kancelarii Prawnej w Warszawie. Jeżeli działasz jako prawnik w Warszawie, to świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że konkurencja na rynku prawniczym w stolicy Polski jest ogromna. Dlaczego zatem zdecydowałem się, że chcę działać również jako adwokat w Warszawie?

Kancelaria Prawna Warszawa – najbliższe plany

Po kilku latach prowadzenia Kancelarii Adwokackiej we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku zdałem sobie sprawę z tego, że w każdym większym mieście Polski konkurencja jest duża. Prawnicy mają swoje Kancelarię na każdym rogu. Muszę zatem skupić się na tym, aby klienci wybierali usługi oferowane przez moją Kancelarię Prawną, bez względu na to, jak dużo jest innych Kancelarii wokół. Dlatego z pełnym przekonaniem dążę do otwarcia Kancelarii Prawnej w Warszawie. Chcę, aby klienci wyszukując w Internecie fraz adwokat Warszawa, albo prawnik Warszawa trafiali na moją stronę i korzystali z usług mojej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie.

Prawnik Warszawa, Kancelaria Prawna Warszawa… stolica do duże wyzwanie

Zdaję sobie sprawę z tego, że otwarcie oddziału Kancelarii Prawnej w Warszawie to jedno z największych wyzwań, jakie czeka mnie na drodze rozwoju mojej działalności prawniczej. Jednakże przez ostatnie lata nabyłem wartościowe doświadczenie w pozyskiwaniu klientów do Kancelarii. Między innymi.. spójrz, że moja strona internetowa bardzo wysoko pojawia się w wynikach wyszukiwania na takie frazy jak prawnik Warszawa, adwokat Warszawa, czy Kancelaria Warszawa… Ten fakt z połączeniem kultury organizacyjnej, którą wdrażam w każdym z oddziałów mojej Kancelarii Prawnej sprawia, że mój zespół obsługuje duża liczbę Klientów.

Dlaczego chcę być adwokatem w Warszawie?

Od zawsze marzyłem o własnej Kancelarii Adwokackiej, ale nie takiej małej, w której jest jeden lub maksymalnie dwóch prawników. Marzyłem o Kancelarii Prawnej, która swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę, a przynajmniej największe miasta. Warszawa jest zdecydowanie najważniejszym ośrodkiem biznesowym i bardzo dużą aglomeracją. Z pewnością warszawscy prawnicy mają dużo pracy.

kancelaria prawna warszawa

ADWOKAT WARSZAWA - WSPÓŁPRACOWNIK POSZUKIWANY DO KANCELARII ADWOKACKIEJ W WARSZAWIE

Dlatego właśnie otworzyłem rekrutację na stanowisko managera oddziału mojej Kancelarii Prawnej w Warszawie. Jeżeli jesteś warszawskim prawnikiem i chciałbyś stać się częścią mojej Kancelarii Adwokackiej i reprezentować ją w Warszawie Praga Południe, zapraszam do kontaktu. Szukam zarówno adwokatów jak i radców prawnych, którzy są ambitni i na pierwszym miejscu stawiają zawsze dobro klientów.

Zamierzam stworzyć Kancelarię prawną świadczącą kompleksową obsługę prawną kierowaną do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych (m.in. spółki prawa handlowego, firmy, spółdzielnie, jednostki samorządowe, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, podmioty publiczne).

Jeżeli jesteś w stanie świadczyć profesjonalną pomoc prawną w takich dziedzinach jak prawo gospodarcze, prawo lokalowe, prawo rodzinne (sprawy o podział majątku) lub masz doświadczenie przy występowaniu przed sądami powszechnymi w takich sprawach jak sprawy spadkowe (o stwierdzenie nabycia spadku czy dział spadku) sprawy cywilne, czy sprawy z zakresu prawa karnego. Nieobce jest Ci udzielanie porad prawnych i sporządzanie pism procesowych i jesteś w stanie zapewnić profesjonalne doradztwo prawne moim Klientom z Warszawy (Praga Południe) daj mi znać.

 Pozdrawiam, adwokat Warszawa Iwo Klisz

Copyright 2023 © Kancelaria Prawna Warszawa - Klisz i Wspólnicy