fbpx

Prawnik Warszawa – Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy w Warszawie

O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

obsługa prawna kancelaria adwokacka we wrocławiu

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Prawna Warszawa

ul.Zamieniecka 62/64 lok. 47, Warszawa
+48 695 560 425
i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Poznaj nas w social mediach

Nasze blogi:

Najnowsze artykuły

Polub nas:

Kancelaria Adwokacka w Warszawie

W Warszawie pomocy prawnej udzieli Ci nasza Kancelaria Stowarzyszona. Mieszcząca się pod adresem ul.Zamieniecka 62/64 lok. 47, Warszawa

Kontakt:

ADWOKAT WARSZAWA – ODDZIAŁ KANCELARII KLISZ I WSPÓLNICY

adwokat warszawaByć może już mnie skądś kojarzysz. Prowadzę kilka blogów prawniczych, a moja Kancelaria Adwokacka znajduje się już w 3 miastach Polski. Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i liderem Kancelarii Prawnej – Klisz i Wspólnicy. Dynamiczny rozwój mojej działalności sprawił, że postanowiłem otworzyć oddział mojej Kancelarii Prawnej w Warszawie.
Jeżeli działasz jako prawnik w Warszawie, to świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że konkurencja na rynku prawniczym w stolicy Polski jest ogromna. Dlaczego zatem zdecydowałem się, że chcę działać również jako adwokat w Warszawie?

Kancelaria Prawna Warszawa – najbliższe plany

Po kilku latach prowadzenia Kancelarii Adwokackiej we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku zdałem sobie sprawę z tego, że w każdym większym mieście Polski konkurencja jest duża. Prawnicy mają swoje Kancelarię na każdym rogu. Muszę zatem skupić się na tym, aby klienci wybierali usługi oferowane przez moją Kancelarię Prawną, bez względu na to, jak dużo jest innych Kancelarii wokół. Dlatego z pełnym przekonaniem dążę do otwarcia Kancelarii Prawnej w Warszawie. Chcę, aby klienci wyszukując w Internecie fraz adwokat Warszawa, albo prawnik Warszawa trafiali na moją stronę i korzystali z usług mojej Kancelarii Adwokackiej w Warszawie.

Prawnik Warszawa, Kancelaria Prawna Warszawa… stolica do duże wyzwanie

Zdaję sobie sprawę z tego, że otwarcie oddziału Kancelarii Prawnej w Warszawie to jedno z największych wyzwań, jakie czeka mnie na drodze rozwoju mojej działalności prawniczej. Jednakże przez ostatnie lata nabyłem wartościowe doświadczenie w pozyskiwaniu klientów do Kancelarii. Między innymi.. spójrz, że moja strona internetowa bardzo wysoko pojawia się w wynikach wyszukiwania na takie frazy jak prawnik Warszawa, adwokat Warszawa, czy Kancelaria Warszawa… Ten fakt z połączeniem kultury organizacyjnej, którą wdrażam w każdym z oddziałów mojej Kancelarii Prawnej sprawia, że mój zespół obsługuje duża liczbę Klientów.

Dlaczego chcę być adwokatem w Warszawie?

Od zawsze marzyłem o własnej Kancelarii Adwokackiej, ale nie takiej małej, w której jest jeden lub maksymalnie dwóch prawników. Marzyłem o Kancelarii Prawnej, która swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę, a przynajmniej największe miasta. Warszawa jest zdecydowanie najważniejszym ośrodkiem biznesowym i bardzo dużą aglomeracją. Z pewnością warszawscy prawnicy mają dużo pracy.

kancelaria prawna warszawa

ADWOKAT WARSZAWA - WSPÓŁPRACOWNIK POSZUKIWANY DO KANCELARII ADWOKACKIEJ W WARSZAWIE

Dlatego właśnie otworzyłem rekrutację na stanowisko managera oddziału mojej Kancelarii Prawnej w Warszawie. Jeżeli jesteś warszawskim prawnikiem i chciałbyś stać się częścią mojej Kancelarii Adwokackiej i reprezentować ją w Warszawie, zapraszam do kontaktu. Szukam zarówno adwokatów jak i radców prawnych, którzy są ambitni i na pierwszym miejscu stawiają zawsze dobro klientów.

Pozdrawiam, adwokat Iwo Klisz

Kontakt:

Kontakt e-mail

i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Sprawdzona Kancelaria Prawna Warszawa

Przeczytaj, co mówią o nas nasi Klienci

Copyright 2021 © Kancelaria Prawna Warszawa - Klisz i Wspólnicy