O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

obsługa prawna kancelaria adwokacka we wrocławiu

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Prawna Szczecin

tel. 71 740 50 00
i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Poznaj nas w social mediach

Najnowsze artykuły

Polub nas:

Kancelaria Adwokacka Szczecin - Adwokat Szczecin

Adwokat Iwo Klisz – lider Kancelarii Klisz i Wspólnicy – Oddział w Szczecinie

adwokat szczecinZ tej strony adwokat Iwo Klisz. Od kilku lat prowadzą Kancelarię Prawną. Główna siedziba mojej Kancelarii Adwokackiej znajduje się we Wrocławiu. Mamy jednak również oddziały w Poznaniu oraz Gdańsku, a wkrótce, mam nadzieję, że moja Kancelaria Prawna pojawi się również w Szczecinie. Dlaczego tak zależy mi na otwarciu kolejnego oddziału Kancelarii Prawnej w Szczecinie?

Kancelaria Adwokacka - Prawnik Szczecin

Od początku prowadzenia Kancelarii Prawnej marzyłem o tym, aby pracowało w niej wielu radców prawnych i adwokatów. Dlatego nieustannie pracuje nad tym, aby moja działalność nie kojarzyła się tylko z Wrocławiem. Chcę, aby hasła: adwokat Szczecin, czy prawnik Szczecin od razu kojarzyły się z moją Kancelarią. Aktualnie chcę otworzyć oddział Kancelarii w Szczecinie, bowiem jest to bardzo rozwinięte miasto i (nie wiem czy wiesz), trzecie miasto pod względem zajmowanej powierzchni w Polsce. Myślę zatem, że zapotrzebowanie na usługi prawników w Szczecinie jest naprawdę duże.

Kancelaria Prawna Szczecin - szukam managera

W związku z moimi planami otwarcia Kancelarii Prawnej w Szczecinie, poszukuje prawnika ze Szczecina (adwokata bądź radcę prawnego), który zostanie managerem szczecińskiego oddziału Kancelarii. Zależy mi na tym, aby był ambitny i nie bał się zawodowych wyzwań. Dynamiczny rozwój pozostałych oddziałów mojej Kancelarii i wzrastająca liczba zatrudnianych tam prawników pozwala mi wnioskować, że również w Szczecinie będzie dużo pracy.

Adwokat Szczecin - Radca Prawny Szczecin

Jeżeli sprawdzisz, to zauważysz, że moja strona wyskakuje wysoko w Google, w szczególności na frazy Adwokat Szczecin, czy Kancelaria Szczecin, mimo, że jeszcze nie utworzyłem tam fizycznego oddziału Kancelarii Adwokackiej. Dzieje się tak, ponieważ od lat moi prawnicy świadczą również usługi prawne zdalnie (przez Internet, mailowo, telefonicznie). Z tego powodu, w Kancelarii mamy Klientów z całej Polski, a także z zagranicy. Część spraw wymaga jednak osobistego spotkania z adwokatem w Szczecinie, dlatego staram się jak najszybciej otworzyć oddział Kancelarii właśnie w Szczecinie.

kancelaria prawna szczecin

Kancelaria Adwokacka w Szczecinie - niebawem

Mam nadzieję, że już niedługo uda mi się znaleźć odpowiedniego prawnika, który poprowadzi moją Kancelarię Adwokacką w Szczecinie. Jeżeli jesteś adwokatem lub radcą prawnym ze Szczecina i chcesz dołączyć do mojego zespołu jako manager szczecińskiego oddziału, poniżej znajduje się formularz kontaktowy poprzez który możesz wysłać swoje CV.

Kontakt:

Kontakt e-mail

i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Kontakt telefoniczny

+ 48 71 740 50 00

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Copyright 2022 © Kancelaria Prawna Szczecin- Klisz i Wspólnicy