ul. Kazimierza Wielkiego 1

Wrocław

biuro@adwokat-wroclaw.biz.pl

kontakt email: 24h / 7 dni w tygodniu

+ 48 695 560 425

8.30 - 16.30 - dni robocze

Pon - Pt: 8:30 - 16:30

Obsługa Klienta

KANCELARIA PRAWNA KLISZ I WSPÓLNICY

Sprawy karne Wrocław - adwokat od prawa karnego Iwo Klisz

adwokat wrocław prawo karne

Konieczność udziału w sprawie karnej, odbywania przesłuchań przed policją czy prokuraturą wiąże się z dużymi emocjami, stresem i dyskomfortem. Ze strony organów ścigania wyszkolonych do ścigania i karania zawodowych przestępców w najcięższych sprawach karnych, nie można liczyć na zrozumienie czy empatie. 

W Kancelarii adwokackiej Klisz i Wspólnicy uważamy, że każda osoba ma prawo do godnego traktowania. Nie oceniamy i pouczamy naszych Klientów. Zamiast tego jesteśmy przy nich, zapewniamy im wsparcie oraz bezpieczne przeprowadzenie przez wszystkie etapy sprawy karnej aż do wyroku.

Kancelaria Adwokacka Klisz i Wspólnicy od lat świadczy profesjonalną pomoc prawną z zakresu prawa karnego. Wspieramy naszych Klientów oraz ich rodziny w trudnych chwilach związanych z tymczasowym aresztowaniem, przesłuchaniami na policji i prokuraturze, a także w toku sprawy przed sądem oraz po wyroku.

Zapewniamy także pomoc po wyroku w kwestiach odroczenia kary, przerwy w karze, czy uzyskania możliwości odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego.

Opinie zadowolonych klientów

Adwokat prawo karne Wrocław - sprawy karne we Wrocławiu

Nazywam się Iwo Klisz, jestem adwokatem i liderem zespołu zawodowych prawników (adwokatów i radców prawnych) specjalizujących się w reprezentacji Klientów w sprawach karnych.

W mojej Kancelarii adwokackiej we Wrocławiu zajmujemy się sprawami dotyczącymi prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu lub podobnie działających środków, prowadzimy przestępstwa narkotykowe, a także świadczymy pomoc prawną w zakresie spraw i przestępstw przeciwko mieniu, zdrowiu oraz naruszenia miru domowego. 

Reprezentujmy naszych Klientów w rozprawach sądowych, posiedzeniach aresztowych oraz zapewniamy udział w czynnościach dochodzenia lub śledztwa. Jeśli potrzebujesz mocy z zakresu spraw karnych – zapraszamy do kontaktu. 

Poniżej wyjaśnię Ci kiedy możesz liczyć na pomoc adwokatów z mojej Kancelarii, a także pokaże Ci, kto będzie prowadził Twoją sprawę.

adwokat wrocław prawo karne

– adwokat Iwo Klisz i radca prawny Anna Klisz
właściciele Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia

Adwokat Iwo Klisz jako ekspert w ogólnopolskich i lokalnych mediach:

Adwokat Iwo Klisz, założyciel Kancelarii Klisz i Wspólnikiem jest nie tylko twórcą wielu publikacji w prasie branżowej, ale także popularnym autorem komentarzy eksperckich w największych portalach informacyjnych oraz stacjach telewizyjnych.

Skontaktuj się z naszym adwokatem od spraw karnych we Wrocławiu pod numerem: +48 695 560 425 i dowiedź się co Ci grozi w postępowaniu karnym

Jak wygląda postępowanie karne i czy potrzebuje doświadczonego adwokata do spaw karnych?

Postawiono Ci zarzut popełnienia przestępstwa lub wykroczenia? Otrzymałeś wezwanie na policję albo na prokuraturę? Jesteś ofiarą przestępstwa i próbujesz dochodzić sprawiedliwości? Planujesz występować w roli oskarżyciela posiłkowego? Powyższe sytuacje oznaczają, że jesteś lub za niedługą będziesz uczestnikiem sprawy karnej i potrzebujesz adwokata do spraw karnych we Wrocławiu.

Z perspektywy wielu lat doświadczeń, które zdobyłem jako adwokat świadczący usługi prawne, mogę Ci powiedzieć, że sprawa karna to kilkukrotne przesłuchania w komisariacie policji, prokuraturze i sądzie. Konieczność brania udziału w rozprawach, konfrontacjach i okazaniach oraz zadawania pytań świadkom, a w niektórych przypadkach także biegłym sądowym.

W sprawie karnej spotkasz policjantów pracujących do późna w ciasnych pokojach, w których jednocześnie prowadzi się kilka przesłuchań i prokuratorów, którzy o istnieniu Twojej sprawy dowiedzieli się rano w dniu rozprawy.

Jeśli sprawa karna przytrafia się osobie Ci bliskiej musisz być gotowy na to, że w trakcie postępowania osoba ta może być aresztowana, co będzie oznaczać, że kontakty z nią oraz wiadomości o sprawie zostaną bardzo ograniczone, zaś stan taki może trwać całe miesiące, a nieraz nawet lata.

Sprawa karna to miesiące oczekiwania na wyznaczenie kolejnej rozprawy, w czasie których nic się nie dzieje, po których zapada wyrok sądu, a Ty masz tylko 14 dni na przygotowanie ewentualnej apelacji. Co gorsza na szali są Twoje prawa i wolności (może Ci przecież grozić kara pozbawienia wolności w zakładzie karnym) swoboda (w przypadku odbywania kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego)

Niezależnie od tego, czy sprawa karna dotyczy bezpośrednio Ciebie, czy osoby Ci bliskiej, a także bez względu na to, czy jesteś w sprawie oskarżonym, podejrzanym czy pokrzywdzonym adwokaci z Działu Prawa Karnego mojej Kancelarii – których specjalnością jest prawo karne – są do Twojej dyspozycji.

Nie czekaj - skontaktuj się ze specjalistą z prawa karnego!

Zachęcamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza w celu powierzenia swojej sprawy adwokatowi lub umówienia się na konsultację.

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania kontaktu z Kancelarią i przedstawienia oferty.

Kancelaria Prawnicza Wrocław informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Kancelaria Klisz i Wspólnicy Informacje kontaktowe

Biuro we Wrocławiu
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Budynek Times

 

Adwokat Wrocław – specjalizacja prawo karne – Kancelaria adwokacka Klisz i Wspólnicy

Dział Prawa Karnego w Kancelarii Klisz i Wspólnicy składa się z adwokatów, którzy niemal wyłącznie prowadzą sprawy z zakresu prawa karnego na każdym etapie postępowania przygotowawczego oraz sądowego. W zleconych sprawach planujemy linię obrony, zapoznajemy się z dowodami zgromadzonymi przez prokuratora i policję na Twoją niekorzyść, szukamy luk w rozumowaniu organów ścigania, a także powołujemy i przedstawiamy dowody pozwalające na osiągnięcie końcowego sukcesu w sprawie. Dbamy o to, żeby sędzia nie pominął żadnego dowodu i żadnego szczegółu, a w razie kiedy nie zgadzamy się z zapadłym wyrokiem przygotowujemy apelację do sądu wyższej instancji lub kasację do Sądu Najwyższego.

Pomoc na każdym etapie postępowania przygotowawczego i sądowego – warunkowe umorzenie postępowania karnego

Doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych pozwoliło dojść nam do wniosku, że nie ma dwóch podobnych do siebie spraw. Indywidualne podejście do sprawy, perfekcyjna znajomość akt sprawy oraz kodeksu postępowania karnego, to cechy dobrego adwokata specjalizującego się w sprawach karnych. Zdarza się, że sprawę zakończy skuteczny wniosek o warunkowe umorzenie postępowania. Czasem reprezentujemy Klienta w postępowaniu przygotowawczym. Bywa jednak i tak, że Klient jest zmuszony skorzystać z pomocy naszej Kancelarii na etapie realizacji kary. Wykorzystujemy szanse dla skazanych, jakie oferuje Kodeks Karny Wykonawczy m.in. składamy wnioski o odroczenie wykonania kary, czy o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Prowadzimy także sprawy karne z oskarżenia prywatnego.

Głównie występujemy w sprawach dotyczących prawa karnego we Wrocławiu (przed prokuraturami i sądami karnymi), ale nasi adwokaci zdobywają doświadczenie w sprawach karnych na terenie całego kraju. Usługi kancelarii Klisz i Wspólnicy są nastawione na skuteczność i efektywność cenową.

Specjalizacja w zakresie prawa karnego sprawia, że Twoją sprawą zajmuje się profesjonalista specjalizujący się w prawie karny i posiadający bogate doświadczenie.

Zlecając nam sprawę możesz być pewien, że reprezentuje Cię zespół adwokatów, a nie pojedynczy obrońca. Wymiana wzajemnych doświadczeń i poglądów członków zespołu sprzyja tworzeniu najlepszej możliwej strategii procesowej i zwiększa szanse na pozytywne zakończenie zleconej sprawy. Uważamy, że tylko w ten sposób nasza pomoc prawna i usługi kancelarii adwokackiej Klisz i Wspólnicy sprawdzają się optymalnie.

Przeczytaj: Jazda pod wpływem alkoholu

 

 

Skontaktuj się z naszym adwokatem od spraw karnych we Wrocławiu pod numerem: +48 695 560 425 i pozwól nam rozwiązać Twoje problemy prawne

Adwokat do spraw karnych z Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy z miasta Wrocław

Większość spraw karnych w Kancelarii Klisz i Wspólnicy prowadzonych jest przez adwokat Annę Paszkowską – Wójcik.

Kiedy nawiązać kontakt z adwokatem w sprawie karnej – wybór obrońcy

Pamiętaj, w sprawach karnych bardzo często o wyniku całego procesu decyduje treść pierwszego przesłuchania w sprawie i pierwszych czynności w sprawie. Nie powinieneś zwlekać, tylko kontaktować się z adwokatem na samym początku sprawy karnej, bo późniejszy kontakt może znacznie skomplikować linię obrony.

Na fotografii: adwokat Anna Paszkowska – Wójcik – liderka działu spraw karnych w Kancelarii Klisz i Wspólnicy

adwokat wrocław sprawy karneWięcej o sprawach karnych i prawie karnym – porady adwokata od spraw karnych z Wrocławia

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, czy chcesz zlecić swoją sprawę karną adwokatom z Działu Prawa Karnego Kancelarii Klisz i Wspólnicy zachęcam Cię do przeczytania poniższych artykułów. Dzięki temu dowiesz się, jak będzie wyglądała Twoja sprawa karna i jak się do niej najlepiej przygotować.

Jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem? Koniecznie przeczytaj: