Rozwód Wrocław

Adwokat Wrocław Rozwód - Klisz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Specjalizacja - Sprawy Rozwodowe


adwokat wrocław rozwód

adwokat Iwo Klisz z Wrocławia

Każdego dnia najlepiej jak potrafię pomagam moim Klientom w sprawach związanych z rozwodem i zakończeniem małżeństwa.

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ:

Rozwód wrocław Twitter adwokat katowice prawo pracy Rozwody wrocław

KANCELARIA KLISZ I WSPÓLNICY

Biuro we Wrocławiu
ul. Joachima Lelewela 23/7
tel. 71 740 50 00
tel. kom 695 560 425

strona www: adwokat-wroclaw.biz.pl


Chciałbyś nas zapamiętać?

Polub naszą stronę na FB, a od czasu do czasu o sobie przypomnimy

Adwokat od spraw rozwodowych Wrocław

Kancelaria Klisz i Wspólnicy z Wrocławia to zespół prawników (adwokatów i radców prawnych) zajmujących się prowadzeniem spraw rozwodowych oraz kompleksowej regulacji wszelkich kwestii prawnych związanych z rozwiązaniem małżeństwa (alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku).

Naszą siedzibą jest Wrocław, ale prowadzimy sprawy także w rejonie Katowic, Poznania, Legnicy i Łodzi.

Szybki rozwód – czy jest możliwy?

Z doświadczenia wiemy, że sprawa rozwodowa może przebiegać szybko i w miarę bezboleśnie. Taki scenariusz jest możliwy, jeśli strony uzgodnią pomiędzy sobą wszystkie sprawy związane z zakończeniem małżeństwa.

W takich przypadkach nasi prawnicy określają możliwe rozwiązania, a następnie negocjują je w Twoim imieniu z Twoim małżonkiem lub jego prawnikiem. Nie musisz brać osobiście udziału w tych negocjacjach, jednak zawsze masz ostatnie zdanie co do treści ugody.

Ważne, żeby takie rozmowy przebiegały sprawnie i szybko, ale jednocześnie wynegocjowany układ musi być przygotowany precyzyjnie i starannie. Nie każdy szybki rozwód jest dobry. Dobry jest rozwód, który trwa krótko, ale trwale i dojrzale reguluje stosunki rozchodzących się małżonków.

Zazwyczaj – przynajmniej jeśli chodzi o Wrocław – kilka tygodni po zakończeniu negocjacji można liczyć na wyznaczenie rozprawy przed Sądem, na której zostanie orzeczony rozwód.

Długotrwały rozwód – czyli wojna pozycyjna

Zdarzają się takie rozwody, których nie da się przeprowadzić szybko. Czy to ze względu na dużą rozbieżność stanowisk, czy też w związku z bardzo skomplikowanymi problemami występującymi w związku (przemoc, alkoholizm, duże aktywa lub pasywa majątkowe) .

Często w takich sprawach pojawiają się zagadnienia związane z prawem gospodarczym (np. podział majątku, w skład którego wchodzi firma lub udział w spółce), a nie raz także aspekty prawnokarne (pobicia, utrudnianie kontaktów, uchylanie się od zobowiązań alimentacyjnych).

Dlatego w naszym zespole mamy prawników, którzy specjalizują się zarówno w sprawach gospodarczych jak i karnych.

Przy prowadzeniu tak skomplikowanych spraw o rozwód praca zespołowa jest nie do przecenienia i często decyduje o końcowym sukcesie w sprawie.

Jeśli chcesz, żeby nasz zespół zaopiekował się Tobą i Twoją sprawą rozwodową zadzwoń: 695 560 425 lub napisz do nas na i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

adwokat rozwód wrocław

Rola adwokata w sprawie o rozwód

Naszym celem jest to, żebyś biorąc udział w sprawie rozwodowej mógł w pełni zrozumieć jakie masz możliwości i jakie scenariusze czekają Cię po zakończonym postępowaniu.

Dlatego specjalnie na prośbę naszych Klientów przygotowaliśmy eksperckiego bloga prawniczego dotyczącego spraw o rozwód. Na blogu tłumaczymy podstawowe kwestie związane z zakończeniem małżeństwa i podziałem majątku po rozwodzie, ale również staramy się przynajmniej sygnalizować zagadnienia bardziej skomplikowane – zachęcamy do lektury bloga pod adresem: http://rozwod-i-podzial-majatku.pl/

Szczególnie polecam Ci te artykuły: