O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Klisz i Wspólnicy

ul. Joachima Lelewela 23/7

53 – 505 Wrocław

Biuro w Poznaniu

ul. Bóżnicza 1/14

Biuro w Gdańsku

ul. Czopowa 14/20

tel. 71 740 50 00

tel. kom. 695 560 425

Poznaj nas w social mediach

Nasze blogi:

Polub nas:

Rozwód

Adwokat Wrocław - Poznań - Gdańsk

Kancelaria rozwodowa Wrocław, Poznań i Gdańsk.

Adwokat od spraw rozwodowych

adwokat wrocław rozwód gdańsk poznańKancelaria Klisz i Wspólnicy to zespół prawników (adwokatów i radców prawnych) zajmujących się prowadzeniem spraw rozwodowych oraz kompleksowej regulacji wszelkich kwestii prawnych związanych z rozwiązaniem małżeństwa (alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku).

Liderem zespołu jest adwokat Iwo Klisz, właściciel i wspólnik zarządzający Kancelarii Klisz i Wspólnicy.

Naszą siedzibą jest Wrocław, ale mamy także nasze biura w Poznaniu i Gdańsku.

Szybki rozwód – czy jest możliwy?

Z doświadczenia wiemy, że sprawa rozwodowa może przebiegać szybko i w miarę bezboleśnie. Taki scenariusz jest możliwy, jeśli strony uzgodnią pomiędzy sobą wszystkie sprawy związane z zakończeniem małżeństwa.

W takich przypadkach nasi prawnicy określają możliwe rozwiązania, a następnie negocjują je w Twoim imieniu z Twoim małżonkiem lub jego prawnikiem. Nie musisz brać osobiście udziału w tych negocjacjach, jednak zawsze masz ostatnie zdanie co do treści ugody.

Ważne, żeby takie rozmowy przebiegały sprawnie i szybko, ale jednocześnie wynegocjowany układ musi być przygotowany precyzyjnie i starannie. Nie każdy szybki rozwód jest dobry. Dobry jest rozwód, który trwa krótko, ale trwale i dojrzale reguluje stosunki rozchodzących się małżonków.

Zazwyczaj – przynajmniej jeśli chodzi o Wrocław – kilka tygodni po zakończeniu negocjacji można liczyć na wyznaczenie rozprawy przed Sądem, na której zostanie orzeczony rozwód.

Długotrwały rozwód – czyli wojna pozycyjna

Zdarzają się takie rozwody, których nie da się przeprowadzić szybko. Czy to ze względu na dużą rozbieżność stanowisk, czy też w związku z bardzo skomplikowanymi problemami występującymi w związku (przemoc, alkoholizm, duże aktywa lub pasywa majątkowe) .

Często w takich sprawach pojawiają się zagadnienia związane z prawem gospodarczym (np. podział majątku, w skład którego wchodzi firma lub udział w spółce), a nie raz także aspekty prawnokarne (pobicia, utrudnianie kontaktów, uchylanie się od zobowiązań alimentacyjnych).

Dlatego w naszym zespole mamy prawników, którzy specjalizują się zarówno w sprawach gospodarczych jak i karnych.

Przy prowadzeniu tak skomplikowanych spraw o rozwód praca zespołowa jest nie do przecenienia i często decyduje o końcowym sukcesie w sprawie.

Sprawa rozwodowa we Wrocławiu

We Wrocławiu sprawy rozwodowe oraz o podział majątku prowadzą adwokat Michał Dziedzic oraz adwokat Anna Paszkowska – Wójcik.

 

Sprawa rozwodowa w Gdańsku i Poznaniu

Sprawy rozwodowe i o podział majątku w oddziale w Poznaniu prowadzi manager tego oddziału radca prawny Monika Teller. Sprawy w Gdańsku prawadzi manager tego oddziału radca prawny dr Michał Koralewski.

Rola adwokata w sprawie o rozwód

Naszym celem jest to, żebyś biorąc udział w sprawie rozwodowej mógł w pełni zrozumieć jakie masz możliwości i jakie scenariusze czekają Cię po zakończonym postępowaniu.

Dlatego specjalnie na prośbę naszych Klientów przygotowaliśmy eksperckiego bloga prawniczego dotyczącego spraw o rozwód. Na blogu tłumaczymy podstawowe kwestie związane z zakończeniem małżeństwa i podziałem majątku po rozwodzie, ale również staramy się przynajmniej sygnalizować zagadnienia bardziej skomplikowane – zachęcamy do lektury bloga pod adresem: http://rozwod-i-podzial-majatku.pl/

Szczególnie polecam Ci te artykuły:

Przeczytaj opinie zadowolonych Klientów Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Klienci cenią nas za rzetelność, terminowość, słowność i profesjonalizm. Na sali sądowej czują się przy nas bezpiecznie i godnie. Poza salą rozpraw jesteśmy doceniani za dobrym szybki i miły kontakt. Przeczytaj sam.

Opinie na „Facebook” Opinie na „Google Maps” Opinie na „Ofachowcach.pl”

Kontakt:

Kontakt e-mail

i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Kontakt telefoniczny

+ 48 71 740 50 00

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku