O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

adwokat rodzinny wrocław
Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo.

Kancelaria Klisz i Wspólnicy

ul. Joachima Lelewela 23/7

53 – 505 Wrocław

tel. 71 740 50 00

tel. kom. 695 560 425

Poznaj nas w social mediach

Adwokat Rodzinny we Wrocławiu

Klisz i Wspólnicy, Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria prawa rodzinnego Wrocław

Adwokat Iwo Klisz i zespół Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy z Wrocławia oferują swoje usługi prawne dotyczące prawa rodzinnego.

Sprawy rodzinne są wyjątkowe. Towarzyszą im duże emocje, które negatywnie wpływają nie tylko na strony postępowania, ale także na inne osoby zaangażowane w sprawę, a w szczególności na dzieci.

Po drugie wyrok sądu kończący sprawę rodzinną ma bardzo znaczący wpływ na najbardziej prywatną i osobistą sferę życia naszych Klientów. Rozstrzygnięcia majątkowe są istotne, nawet bardzo. Jednak częściej, niż w innego typu sprawach, adwokat doradzający przy sprawie rodzinnej musi brać pod uwagę czynnik emocjonalny.

W pełni zdajemy sobie sprawę ze specyfiki spraw rodzinnych i ich delikatnej materii. Jako prawnicy rodzinni wiemy, że nasze zadania sięgają znacznie dalej, niż w innego rodzaju sprawach. Adwokat rodzinny ma o wiele trudniejsze zadania, niż tylko pisanie pism procesowych i obecność na rozprawach.

Adwokat w sprawie rodzinnej we Wrocławiu

Wiemy, że Klient w trudnych okolicznościach sprawy rodzinnej potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Wymaga to świadomości, że sprawa prowadzona jest przez doświadczonego adwokata rodzinnego, który panuje nad jej przebiegiem, nie daje się zaskoczyć przeciwnikowi i uparcie dąży do celu wyznaczonego przez Klienta.

Prowadząc sprawę z zakresu prawa rodzinnego, czy to we Wrocławiu, czy w innym mieście, korzystamy nie tylko z wiedzy zdobytej na studiach prawniczych, ale także doświadczenia członków zespołu naszej Kancelarii.

Istotne jest także to, żeby adwokat rodzinny zachowywał obiektywne i chłodne spojrzenie na sprawę rodzinną i taki jej obraz przedstawiał Klientowi. Często Klient mierzący się z bardzo stresującymi wydarzeniami jak rozwód czy ograniczenie kontaktów z dziećmi takiego obrazu nie dostrzega, czym szkodzi sobie przed sądem w sprawie rodzinnej.

Stawiamy na dobro naszych Klientów. Dlatego w każdej sprawie rodzinnej wykazujemy najwyższy profesjonalizm i zaangażowanie. W związku z tym jak bardzo emocjonalne są tego typu sprawy staramy się wykazywać zrozumienie, empatię i wrażliwość.

Ważne jest dla nas zaufanie, którym obdarzają nas Klienci, dlatego przestrzegamy tajemnicy adwokackiej zachowując całkowitą dyskrecję i właściwą dla spraw rodzinnych delikatność. Dzięki temu nasi Klienci czują się komfortowo.

adwokat sprawy rodzinne wrocław

adwokat prawo rodzinne wrocław

Adwokaci z Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia – specjaliści w sprawach rodzinnych

W sprawach rodzinnych w zespole Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia specjalizują się Adwokat Michał Dziedzic i Adwokat Anna Paszkowska – Wójcik.

Na sali sądowej w sprawie rodzinnej często roztrząsane są zdarzenia i fakty związane z najbardziej prywatną (intymną) strefą naszych Klientów. Co prawda żyjemy w nowoczesnych czasach, gdzie w zawodzie adwokata rodzinnego przede wszystkim liczy się wiedza z zakres prawa i doświadczenie.

Jednak wiemy, że w zależności od preferencji Klienta – łatwiej poruszyć tego typu tematy w obecności adwokata mężczyzny lub adwokata kobiety.

Właśnie dlatego kiedy będziesz umawiać się na spotkanie z adwokatem rodzinnym z Kancelarii Klisz i Wspólnicy wskaż asystentce, z którym spośród naszych adwokatów chcesz się spotkać. To ważne, bo im większy stopień zaufania i szczerości Klienta, tym większe są szanse na zwycięstwo w sprawie rodzinnej.

adwokat rodzinny wrocław

Adwokat rodzinny Iwo Klisz z Wrocławia – lider Kancelarii Prawa Rodzinnego Klisz i Wspólnicy

Dla naszych Klientów zlecających nam sprawy rodzinne bardzo ważne jest także to, że liderem Kancelarii Klisz i Wspólnicy jest doświadczony adwokat rodzinny Iwo Klisz z Wrocławia. Doświadczeniami i szeroką wiedzą z zakresu prawa rodzinnego adwokat Iwo Klisz dzieli się na eksperckim blogu prawniczym przygotowanym i prowadzonym specjalnie z myślą o Klientach mających problem w sprawie rodzinnej. Warto tam zajrzeć nawet wtedy, kiedy jesteś już zdecydowany na to, żeby Twoją sprawę prowadził adwokat rodzinny z Wrocławiahttps://rozwod-i-podzial-majatku.pl/

Jakie sprawy rodzinne prowadzimy?

W Kancelarii Klisz i Wspólnicy nie stronimy od trudnych spraw. Nie ma też dla nas spraw ważnych i ważniejszych. Uważamy, że każdy naszych Klientów zasługuje na szacunek oraz najwyższe zaangażowanie w jego sprawę rodzinną.

W sprawach takich jak:

Rozwód – dbamy przede wszystkim o to, żeby jego koszty (finansowe i emocjonalne) były możliwie najniższe, a rozstrzygnięcia związane z alimentami i kontaktami wobec małoletnich dzieci dawały możliwość spokojnej egzystencji w okresie po zakończeniu sprawy rozwodowej.

Podział majątku – dążymy to zyskania przez Klienta pełnego zadośćuczynienia za czynione przez niego starania o powstanie majątku wspólnego w czasie trwania małżeństwa oraz o jego sprawiedliwy podział umożliwiający szybki i bezpieczny start w nowy okres życia;

Alimenty – zapewniamy właściwą wysokość alimentów z uwzględnieniem rzeczywistych i usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego do alimentów oraz faktycznych dochodów zobowiązanego do ich zapłaty – czytaj więcej

Kontakty z dziećmi – dążymy z pomocą sądowych pedagogów i psychologów do określenia prawidłowych potrzeb dziecka i zaspokojenie ich przy uwzględnieniu sytuacji życiowe obojga rodziców lub dziadków – czytaj więcej

Inne sprawy rodzinne – przede wszystkim dbamy o dobro Klienta, jego interesów majątkowych i osobistych.

Adwokat Prawo Rodzinne Wrocław

Kontakt:

Biuro we Wrocławiu

ul. Joachima Lelewela 23/7

Kontakt:

+ 48 71 740 50 00

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku