adwokat wrocław sprawy rodzinne

 

– adwokat Iwo Klisz i radca prawny Anna Klisz
właściciele Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia

Adwokat Prawo Rodzinne Wrocław

Adwokat Iwo Klisz z Wrocławia i zespół Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy oferują swoje usługi prawne w zakresie prawa rodzinnego.

Dobry prawnik rodzinny jest świadomy, że sprawy z dotyczące tej gałęzi prawa są wyjątkowe. Towarzyszą im duże emocje, które negatywnie wpływają nie tylko na strony postępowania, ale także na inne osoby zaangażowane w sprawę, a w szczególności na dzieci.

Po drugie wyrok sądu kończący sprawę rodzinną ma bardzo znaczący wpływ na najbardziej prywatną i osobistą sferę życia naszych Klientów. Rozstrzygnięcia majątkowe są istotne, nawet bardzo. Jednak częściej, niż w innego typu sprawach, adwokat doradzający przy sprawie rodzinnej musi brać pod uwagę czynnik emocjonalny.

W pełni zdajemy sobie sprawę ze specyfiki spraw rodzinnych i ich delikatnej materii. Jako prawnicy rodzinni wiemy, że nasze zadania sięgają znacznie dalej, niż w innego rodzaju sprawach. Dobry adwokat rodzinny ma o wiele trudniejsze zadania, niż tylko pisanie pism procesowych i obecność na rozprawach.

Kancelaria Adwokacka Klisz i Wspólnicy
ul. Kazimierza Wielkiego 1
(Budynek Times)

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie w godzinach od 9 do 16 w dni robocze pod numerem telefonu 71 740 50 00,pisząc na biuro@adwokat-wroclaw.biz.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

 

Adwokat Rodzinny Wrocław – specjalizacja prawo i sprawy rodzinne we Wrocławiu

Wiemy, że Klient w trudnych okolicznościach sprawy rodzinnej – jak np. rozwód, separacja czy ustalenie ojcostwa – nie zawsze jest w stanie podejmować słuszne decyzje, a jednocześnie potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Wymaga to świadomości, że sprawa prowadzona jest przez doświadczonego prawnika rodzinnego, który panuje nad jej przebiegiem, nie daje się zaskoczyć przeciwnikowi i uparcie dąży do celu wyznaczonego przez Klienta.

Prowadząc sprawę z zakresu prawa rodzinnego, czy to we Wrocławiu, czy w innym mieście, korzystamy nie tylko z wiedzy zdobytej na studiach prawniczych, ale także doświadczenia członków zespołu naszej Kancelarii.

Istotne jest także to, żeby adwokat rodzinny zachowywał obiektywne i chłodne spojrzenie na sprawę rodzinną i taki jej obraz przedstawiał Klientowi. Często Klient mierzący się z bardzo stresującymi wydarzeniami jak rozwód czy ograniczenie kontaktów z dziećmi takiego obrazu nie dostrzega, czym szkodzi sobie przed sądem w sprawie rodzinnej. W 

Stawiamy na dobro naszych Klientów. Dlatego w każdej sprawie rodzinnej wykazujemy najwyższy profesjonalizm i zaangażowanie. W związku z tym jak bardzo emocjonalne są takie sprawy staramy się wykazywać zrozumienie, empatię i wrażliwość.

Ważne jest dla nas zaufanie, którym obdarzają nas Klienci, dlatego przestrzegamy tajemnicy adwokackiej zachowując całkowitą dyskrecję i właściwą dla spraw rodzinnych delikatność. Dzięki temu nasi Klienci czują się komfortowo.

Adwokaci z Kancelarii Klisz i Wspólnicy – specjaliści w sprawach rodzinnych z Wrocławia

W sprawach rodzinnych w zespole Kancelarii Adwokackiej Klisz i Wspólnicy z Wrocławia specjalizują się Adwokat Michał Dziedzic i Adwokat Anna Paszkowska – Wójcik. To oni w sposób kompleksowy prowadzą sprawy rodzinne we Wrocławiu, a także zapewniają profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie. 

Na sali sądowej w sprawie rodzinnej często roztrząsane są zdarzenia i fakty związane z najbardziej prywatną (intymną) strefą naszych Klientów. Co prawda żyjemy w nowoczesnych czasach, gdzie w zawodzie adwokata rodzinnego przede wszystkim liczy się wiedza z zakres spraw rodzinnych i doświadczenie.

Jednak wiemy, że w zależności od preferencji Klienta – łatwiej poruszyć tego typu tematy w obecności adwokata mężczyzny lub adwokata kobiety.

Właśnie dlatego kiedy będziesz umawiać się na spotkanie z prawnikiem rodzinnym z Kancelarii Klisz i Wspólnicy wskaż asystentce, z którym spośród naszych adwokatów chcesz się spotkać. To ważne, bo im większy stopień zaufania i szczerości Klienta, tym większe są szanse na zwycięstwo w sprawie rodzinnej.

adwokat sprawy rodzinne wrocław
adwokat Michał Dziedzic

adwokat prawo rodzinne wrocław
adwokat Anna Paszkowska – Wójcik

Adwokat rodzinny we Wrocławiu Iwo Klisz – lider Kancelarii Prawa Rodzinnego Klisz i Wspólnicy

Na czele zespołu Kancelarii jest także to, że liderem Kancelarii Klisz i Wspólnicy jest doświadczony adwokat rodzinny Iwo Klisz z Wrocławia. Doświadczeniami i szeroką wiedzą dotyczącą prawa rodzinnego adwokat Iwo Klisz dzieli się na eksperckim blogu prawniczym przygotowanym i prowadzonym specjalnie z myślą o swoich Klientach. Warto tam zajrzeć nawet wtedy, kiedy jesteś już zdecydowany na to, żeby Twoją sprawę prowadził adwokat rodzinny z Wrocławiahttps://rozwod-i-podzial-majatku.pl/

 

Jakie sprawy rodzinne prowadzimy? Jak jest nasza specjalizacja? – Prawo i sprawy rodzinne – rozwód, sądowy podział majątku wspólnego, separacja, sprawy o alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska

W Kancelarii Klisz i Wspólnicy nie stronimy od trudnych spraw ani trudnych tematów rodzinnych. Nie ma też dla nas spraw ważnych i ważniejszych. Uważamy, że każdy naszych Klientów w sprawach rodzinnych zasługuje na szacunek oraz najwyższe zaangażowanie.

Możesz liczyć na pomoc prawną, a także doradztwo adwokata z Wrocławia w sprawach takich jak:

Rozwód we Wrocławiu – w sprawach o rozwód dbamy przede wszystkim o to, żeby jego koszty (finansowe i emocjonalne) były możliwie najniższe, a rozstrzygnięcia związane z alimentami i kontaktami wobec małoletnich dzieci dawały możliwość spokojnej egzystencji w okresie po zakończeniu sprawy rozwodowej. Dążąc do wyroku ustalającego rozwiązanie małżeństwa przez rozwód, przedstawiamy dowody trwałego i zupełnego rozkładu pożycia małżeńskiego, a także – o ile tak ustalimy z naszym Klientem – pozwalające na ustalenie w przebiegu sprawy odpowiedzialności drugiego małżonka za rozpad związku.

Podział majątku we Wrocławiu – dążymy to zyskania przez Klienta pełnego zadośćuczynienia za czynione przez niego starania o powstanie majątku wspólnego w czasie trwania małżeństwa, prawidłowo i rzetelnie ustalamy skład majątku wspólnego małżonków oraz zapewniamy sprawiedliwy podział majątku wspólnego umożliwiający każdemu z byłych małżonków szybki i bezpieczny start w nowy okres życia; wymaga to odpowiednich przygotowań na etapie. Istotne jest to, żeby jeszcze przed wniesieniem sprawy do sądu ustalić z Klientem kiedy ma ustać wspólność majątkowa małżeńska – po, czy jeszcze przed rozwodem.

Sprawy o Alimenty Wrocław – w pełni zdajemy sobie sprawę z tego, ja ważna jest walka o alimenty. To właśnie sprawy dotyczące ustanowienia obowiązku alimentacyjnego w sposób istotny wpływają na sytuację finansową naszych Klientów. Dlatego zapewniamy właściwą wysokość alimentów z uwzględnieniem rzeczywistych i usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego do alimentów oraz faktycznych dochodów zobowiązanego do ich zapłaty.

Kontakty z dziećmi we Wrocławiu – dążymy z pomocą sądowych pedagogów i psychologów do określenia prawidłowych potrzeb dziecka i zaspokojenie ich przy uwzględnieniu sytuacji życiowe obojga rodziców lub dziadków.

Inne sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego – możesz liczyć na fachową pomoc adwokata rodzinnego, a także na wsparcie prawne na najwyższym poziomie przy prowadzeniu tego typu spraw jak m.in: orzeczenie separacji, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa, uprowadzenie dziecka, sprawy dotyczący władzy rodzicielskiej, przysposobienia, unieważnienia uznania dziecka,  przede wszystkim dbamy o dobro Klienta, jego interesów majątkowych i osobistych.

Zobacz prawników z Kancelarii Klisz i Wspólnicy w akcji na naszym Kanale You Tube