kancelaria adwokatów i radców prawnych

ul. Kazimierza Wielkiego 1

Wrocław

biuro@adwokat-wroclaw.biz.pl

kontakt email: 24h / 7 dni w tygodniu

+ 48 695 560 425

8.30 - 16.30 - dni robocze

Pon - Pt: 8:30 - 16:30

Obsługa Klienta

KANCELARIA PRAWNA KLISZ I WSPÓLNICY

Prawo rodzinne - prawnik i adwokat rodzinny Iwo Klisz - Wrocław

adwokat wrocław prawo rodzinne

Adwokat Rodzinny Wrocław – Prawnik o specjalizacji prawo i sprawy rodzinne we Wrocławiu

Dobry prawnik czy adwokat od spraw rodzinnych wie, że w trudnych postępowaniach sądowych – jak np. rozwód, separacja czy ustalenie ojcostwa – Klient nie zawsze jest w stanie podejmować słuszne decyzje, a jednocześnie potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Wymaga to świadomości, że sprawa prowadzona jest przez doświadczonego prawnika rodzinnego, który panuje nad jej przebiegiem. Dobry adwokat rodzinny nie daje się zaskoczyć przeciwnikowi i uparcie dąży do celu wyznaczonego przez Klienta. 

Prowadząc sprawę z zakresu prawa rodzinnego, czy to we Wrocławiu, czy w innym mieście, korzystamy nie tylko z wiedzy zdobytej na studiach prawniczych, ale także doświadczenia członków całego zespołu naszej Kancelarii.

Istotne jest także to, żeby adwokat rodzinny zachowywał obiektywne i chłodne spojrzenie na każdą sprawę, i taki jej obraz przedstawiał Klientowi. Często Klient mierzący się z bardzo stresującymi wydarzeniami jak rozwód czy ograniczenie kontaktów z dziećmi takiego obrazu nie dostrzega, czym szkodzi sobie w sprawie przed sądem.

Opinie zadowolonych klientów

Adwokat rodzinny we Wrocławiu Iwo Klisz – lider Kancelarii Prawa Rodzinnego Klisz i Wspólnicy

Na czele zespołu Kancelarii jest także to, że liderem Kancelarii Klisz i Wspólnicy jest doświadczony adwokat rodzinny Iwo Klisz z Wrocławia. 

Doświadczeniami i szeroką wiedzą dotyczącą prawa rodzinnego adwokat Iwo Klisz dzieli się na eksperckim blogu prawniczym przygotowanym i prowadzonym specjalnie z myślą o swoich Klientach.

Warto tam zajrzeć nawet wtedy, kiedy jesteś już zdecydowany na to, żeby Twoją sprawę prowadził adwokat rodzinny z Wrocławiahttps://rozwod-i-podzial-majatku.pl/

adwokat wrocław sprawy rodzinne

 

– adwokat Iwo Klisz i radca prawny Anna Klisz
właściciele Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia

Adwokat Iwo Klisz jako ekspert w ogólnopolskich i lokalnych mediach:

Adwokat Iwo Klisz, założyciel Kancelarii Klisz i Wspólnikiem jest nie tylko twórcą wielu publikacji w prasie branżowej, ale także popularnym autorem komentarzy eksperckich w największych portalach informacyjnych oraz stacjach telewizyjnych.

Skontaktuj się z naszym adwokatem rodzinnym pod numerem: +48 695 560 425 i poznaj sposób na rozwiązanie Twoich problemów

Jakie sprawy rodzinne prowadzimy? Jak jest nasza specjalizacja? – Prawo i sprawy rodzinne – rozwód, sądowy podział majątku wspólnego, separacja, sprawy o alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska

W Kancelarii Klisz i Wspólnicy nie stronimy od trudnych spraw ani trudnych tematów rodzinnych. Nie ma też dla nas spraw ważnych i ważniejszych. Uważamy, że każdy naszych Klientów w sprawach rodzinnych zasługuje na szacunek oraz najwyższe zaangażowanie.

Możesz liczyć na pomoc prawną, a także doradztwo adwokata z Wrocławia w sprawach takich jak:

Adwokat Rozwód we Wrocławiu – w sprawach o rozwód dbamy przede wszystkim o to, żeby jego koszty (finansowe i emocjonalne) były możliwie najniższe, a rozstrzygnięcia związane z alimentami i kontaktami wobec małoletnich dzieci dawały możliwość spokojnej egzystencji w okresie po zakończeniu sprawy rozwodowej. Dążąc do wyroku ustalającego rozwiązanie małżeństwa przez rozwód, przedstawiamy dowody trwałego i zupełnego rozkładu pożycia małżeńskiego, a także – o ile tak ustalimy z naszym Klientem – pozwalające na ustalenie w przebiegu sprawy odpowiedzialności drugiego małżonka za rozpad związku.

Adwokat Podział majątku we Wrocławiu – dążymy to zyskania przez Klienta pełnego zadośćuczynienia za czynione przez niego starania o powstanie majątku wspólnego w czasie trwania małżeństwa, prawidłowo i rzetelnie ustalamy skład majątku wspólnego małżonków oraz zapewniamy sprawiedliwy podział majątku wspólnego umożliwiający każdemu z byłych małżonków szybki i bezpieczny start w nowy okres życia; wymaga to odpowiednich przygotowań na etapie. Istotne jest to, żeby jeszcze przed wniesieniem sprawy do sądu ustalić z Klientem kiedy ma ustać wspólność majątkowa małżeńska – po, czy jeszcze przed rozwodem.

Adwokat Alimenty Wrocław – w pełni zdajemy sobie sprawę z tego, ja ważna jest walka o alimenty. To właśnie sprawy dotyczące ustanowienia obowiązku alimentacyjnego w sposób istotny wpływają na sytuację finansową naszych Klientów. Dlatego zapewniamy właściwą wysokość alimentów z uwzględnieniem rzeczywistych i usprawiedliwionych potrzeb uprawnionego do alimentów oraz faktycznych dochodów zobowiązanego do ich zapłaty.

Adwokat kontakty z dziećmi we Wrocławiu – dążymy z pomocą sądowych pedagogów i psychologów do określenia prawidłowych potrzeb dziecka i zaspokojenie ich przy uwzględnieniu sytuacji życiowe obojga rodziców lub dziadków.

Inne sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego – możesz liczyć na fachową pomoc adwokata rodzinnego, a także na wsparcie prawne na najwyższym poziomie przy prowadzeniu tego typu spraw jak m.in: orzeczenie separacji, sprawy o ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa, uprowadzenie dziecka, sprawy dotyczący władzy rodzicielskiej, przysposobienia, unieważnienia uznania dziecka,  przede wszystkim dbamy o dobro Klienta, jego interesów majątkowych i osobistych.

Kancelaria prawa rodzinnego we Wrocławiu - Kontakt

Zachęcamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza w celu powierzenia swojej sprawy adwokatowi lub umówienia się na konsultację.

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania kontaktu z Kancelarią i przedstawienia oferty.

Kancelaria Prawnicza Wrocław informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Kancelaria Klisz i Wspólnicy Informacje kontaktowe

Biuro we Wrocławiu
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Budynek Times

Adwokaci z Kancelarii Klisz i Wspólnicy – Prawnicy specjaliści w sprawach rodzinnych z Wrocławia

W zakresie prawa rodzinnego w zespole Kancelarii Adwokackiej Klisz i Wspólnicy z Wrocławia specjalizują się Adwokat Michał Dziedzic i Adwokat Anna Paszkowska – Wójcik. To oni udzielają porad prawnych w zakresie prawa rodzinnego oraz w sposób kompleksowy prowadzą sprawy rodzinne we Wrocławiu zapewniając świadczenie profesjonalnej pomocy na najwyższym poziomie. 

 

adwokat sprawy rodzinne wrocław
adwokat Michał Dziedzic

adwokat i prawnik prawo rodzinne wrocław
adwokat Anna Paszkowska – Wójcik

Zobacz prawników z Kancelarii Klisz i Wspólnicy w akcji na naszym Kanale You Tube