radca prawny wrocław
radca prawny Anna Klisz

Kancelaria Klisz i Wspólnicy
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych z Wrocławia

Biuro we Wrocławiu
ul. Lelewela 23/7

tel. 71 740 50 00
tel. kom. 695 560 425

Poznaj nas w social mediach

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy

Radca Prawny Wrocław

Anna Klisz – radca prawny we Wrocławiu

Miło mi, że zajrzałeś na stronę mojej Kancelarii Prawnej. Nazywam się Anna Klisz i jestem radcą prawnym prowadzącym kancelarię radcowską we Wrocławiu.

Działam w ramach zespołu radców prawnych i adwokatów z Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy, ale prowadzę też indywidualne sprawy moich własnych Klientów.

Uważam, że właśnie w ten sposób mogę zapewnić moim Klientom naprawdę wysoki standard usług prawnych.

W sprawach z zakresu mojej specjalizacji pomogę Ci samodzielnie. Natomiast jeśli zgłosisz się do mnie o pomoc dotyczącą dziedziny prawa, w której mam mniejsze doświadczenie, przekażę ją w ramach zespołu Kancelarii Klisz i Wspólnicy innemu prawnikowi (radcy prawnemu lub adwokatowi), którego pracę będę nadzorować i pozostanę osobą kontaktową dla Ciebie.

Moją specjalizacją są sprawy spadkowe oraz z zakresu prawa spółek handlowych. Tymi dziedzinami prawa zajmuję się od lat i w nich czuję się najlepiej. Nie muszę niczego „doczytać” żeby wyjaśnić Klientowi rozwiązanie jego problemu, a jeśli udzielam porady prawnej, to mówię z doświadczenia, a nie to, co przeczytałam w książkach prawniczych.

Specjalizacja kancelarii radcy prawnego Anny Klisz – prawo spadkowe

Przeprowadziłam setki spraw spadkowych w sądzie we Wrocławiu i w innych miastach. Głównie są to sprawy o zapłatę zachowku, o podważenie testamentu czy dotyczące podziału majątku spadkowego.

Takie sprawy nie zawsze kończą się w sądzie. Często udaje mi się zadbać o interesy moich Klientów w ramach negocjacji i zawarcia odpowiedniej ugody pozasądowej. Setki taki ugód zawartych przeze mnie w sprawach spadkowych dają mi pewność siebie oraz zręczność zapewniające powodzenie w negocjacjach.

Specjalizacja kancelarii radcy prawnego Anny Klisz – prawo spółek

W czasie aplikacji radcowskiej pracowałam w kancelarii radcy prawnego we Wrocławiu, który zajmował się przede wszystkim prawem spółek. Dlatego to właśnie w tym zakresie moje doświadczenie jest największe.

W toku mojej kariery zawodowego radcy prawnego założyłam dziesiątki spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także spółki jawne i komandytowe. Brałam udział w przekształceniach i podziale spółek, a także reprezentowałam moich Klientów przy procedurze podwyższania i obniżania kapitału zakładowego oraz w innych postępowaniach przed sądem gospodarczym KRS.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy we Wrocławiu

Założycielem i wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy z Wrocławia jest mój małżonek adwokat Iwo Klisz. Odkąd uzyskałam uprawnienia radcy prawnego oboje zarządzamy Kancelarią i nadzorujemy pracę jej zespołu.

Prawnicy z Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia to radcowie prawni i adwokaci zajmują się różnymi dziedzinami prawa. Staram się jednak, żeby każdy z nich miał swoją specjalizację i tylko w jej zakresie prowadził sprawy i udzielał porad prawnych. Dzięki temu eliminujemy ryzyko popełnienia błędu wynikające z braku odpowiedniego doświadczenia.

Specjalizacja prawnika (radcy prawnego czy adwokata) pozwala także na racjonalizowanie kosztów obsługi prawnej, bo nasi prawnicy wiedzą, co robią i nie muszą poświęcać czasu na edukowanie się w trakcie prowadzenia zleconej im sprawy.

Kancelaria radcy prawnego wrocław

(na fotografii: adwokat Iwo Klisz i radca prawny Anna Klisz – właściciele Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy z Wrocławia)

W zakres głównych specjalizacji Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy z Wrocławia wchodzą następujące dziedziny:

Radca Prawny Wrocław

Kontakt:

Kancelaria Radcowska we Wrocławiu

ul. Joachima Lelewela 23/7

Telefon

+ 693 787 806

Formularz kontaktowy:

Napisz do nas

radcowie prawni Wrocław

Adwokat i Radca Prawny we Wrocławiu

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku