ul. Kazimierza Wielkiego 1

Wrocław

biuro@adwokat-wroclaw.biz.pl

kontakt email: 24h / 7 dni w tygodniu

+ 48 695 560 425

8.30 - 16.30 - dni robocze

Pon - Pt: 8:30 - 16:30

Obsługa Klienta

Chcesz dołączyć do zespołu Kancelarii Klisz
i Wspólnicy?

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy i wypełnij formularz. Gdy tylko uruchomimy rekrutację - natychmiast dostaniesz o niej informację.

kancelaria prawna szczecin

Nazywam się Iwo Klisz, jestem założycielem i wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii Klisz i Wspólnicy.

W związku z rozwojem Kancelarii Klisz i Wspólnicy w wielu miastach w Polsce co jakiś czas poszukujemy osób chętnych do współpracy (adwokatów i radców prawnych)

Szukamy osób do pracy stacjonarnej w biurze Kancelarii i w godzinach jej funkcjonowania, a nie freelancera, który wpadnie do Kancelarii raz na tydzień. Chodzi nam osoby chcące związać się z moją Kancelarią na poważnie i na dłużej.

W Kancelarii Klisz i Wspólnicy stworzyłem zespół prawników (adwokatów i radców prawnych) z nowoczesnym podejściem do roli usług prawnych oraz standardu obsługi Klienta.

Moja Kancelaria to firma rodzinna. Codziennie dbam o zachowanie takiej właśnie atmosfery oraz kultywuję w niej najlepsze adwokackie tradycje.

Jednocześnie jestem skoncentrowany na rozwoju według najlepszych strategii biznesowych, osiąganiu przewagi nad konkurencją, otwieraniu się na nowe rynki i nowoczesne dziedziny prawa. Obecnie Kancelaria Klisz i Wspólnicy działa na terenie pięciu dużych miast (Wrocław, Katowice, Poznań, Gdańsk i Warszawa).

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda praca w mojej Kancelarii odwiedź moje media społecznościowe:

Odpowiedz sobie na poniższe pytania...

Następnie wypełnij formularz znajdujący się na dole tej strony. Jeśli tylko ruszy rekrutacja, to od razu poinformuję Cię o niej drogą mailową. 

Poniżej kilka istotnych informacji na temat pracy w naszym zespole

Opis stanowiska

prawnik adwokat z wrocławia

WYMAGANIA

kancelaria we wrocławiu Klisz i Wspólnicy
adwokaci wrocław

zakres współpracy

Formularz

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Zadzwoń: