fbpx

Adwokat Poznań
Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy
– Oddział w Poznaniu

adwokat poznań

Kancelaria Prawna Poznań
adwokat Klisz i Wspólnicy

Adres: ul. Bóżnicza 1/14
61-001 Poznań

Kontakt telefoniczny: 717 405 000

Poznaj nas w social mediach:

O nas

W skład zespołu Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy wchodzą adwokaci i radcowie prawni z różnych miast w Polsce. Biura Kancelarii znajdują się w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. We wszystkich tych miejscach możesz liczyć na naszą pomoc.

Każdy z naszych prawników ma zakres spraw, którymi się zajmuje (specjalizacja). Przekonaliśmy się, że praca w zespole jest znaczenie bardziej efektywna. W trudnych i wielowątkowych sprawach możemy liczyć na swoją wzajemną pomoc.

Zaś nasi Klienci mają możliwość skorzystania z pomocy ekspertów prawnych z poszczególnych dziedzin prawa, bo zlecając sprawę Kancelarii Klisz i Wspólnicy wynajmujesz cały nasz zespół, a nie pojedynczego adwokata, czy radcę prawnego.

Adwokat Iwo Klisz – wspólnik zarządzający w Kancelarii Klisz i Wspólnicy

adwokat poznań
(na fotografii adwokat Iwo Klisz)

Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy. Jestem także liderem Zespołu zawodowych prawników (adwokatów i radców prawnych), którzy mogą pomóc Tobie w wielu rodzajach spraw i kwestii prawnych w Poznaniu i okolicach.

Jeśli uznałeś, że potrzebujesz porozmawiać o swoim problemie z adwokatem lub radcą prawnym zapraszam Cię do odwiedzin w mojej Kancelarii Prawnej w Poznaniu.

W trakcie bezpośredniej rozmowy z zawodowym prawnikiem dowiesz się na ile Twój problem jest poważny i realny. Poznasz grożące Ci konsekwencje i istniejące możliwości. Będziesz miał również okazję zweryfikować, które z uzyskanych przez Ciebie informacji z internetu lub od znajomych są rzetelne i rzeczywiście odnoszą się do Twojego przypadku.

Na spotkaniu przedstawimy Ci indywidualną ocenę szans i kosztów związanych z prowadzeniem Twojej sprawy, a także przewidywany czas jej trwania oraz możliwe komplikacje, na które musisz być gotowy.

Wykorzystaj spotkanie również do tego, że poznać swojego przyszłego adwokata. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek obawy co do jego rzetelności, wiedzy, doświadczenia lub zaangażowania, nie musisz zlecać nam swojej sprawy. Możesz spróbować umówić się na spotkanie z innym prawnikiem w innej Kancelarii. Porównaj jakość komunikacji, poziom wiedzy, sposób obsługi Klienta i wybierz taką Kancelarię Prawną, która będzie w największym stopniu spełniać Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

Jak nie odziedziczyć długów
(na fotografii adwokat Iwo Klisz i radca prawny Anna Klisz – założyciele Kancelarii Klisz i Wspólnicy)

Rozmowa z adwokatem

Nie odkładaj jej na jutro, albo na później. Zacznij rozwiązywać swoje problemy już dzisiaj. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów prawnych z Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Każda z setek osób, której pomogliśmy kiedyś była w tym samym miejscu, w którym Ty jesteś teraz. Nie czekaj.

Zadzwoń na 717 405 000 lub zostaw swój numer, oddzwonimy.

Kancelaria Adwokacka w Poznaniu

We Wrocławiu udało mi się zbudować naprawdę solidny zespół adwokatów i radców prawnych, którzy w ramach mojej kancelarii adwokackiej obsługują prawnie setki klientów. Pomyślałem wtedy, że to najwyższy czas, aby rozwinąć oddział kancelarii również w innym mieście. Wybór Poznania był nieco przypadkowy, jednakże odkąd na informatorze mojej kancelarii adwokackiej mogłem dopisać „Iwo Klisz – Prawnik Poznań” bardzo polubiłem się z Poznaniem. Staram się regularnie odwiedzać poznański oddział mojej kancelarii, a przy okazji zwiedzać kolejną część Poznania.

Kancelaria Prawna Poznań

Zdalne prowadzenie oddziału kancelarii adwokackiej nie jest niestety możliwe. Choć obecnie prawnicy np. z Poznania bez trudu mogą obsługiwać klientów np. z Warszawy, to mimo wszystko bardzo często potrzebny jest kontakt klienta z adwokatem na żywo. Dlatego rozwój poznańskiego oddziału mojej kancelarii prawnej rozpocząłem od poszukiwania prawnika z Poznania, który mógłby przejąć obowiązki managera oddziału kancelarii w Poznaniu.

Adwokat Poznań – zespół Kancelarii Prawnej w Poznaniu

Po pewnym czasie udało mi się nawiązać współpracę z naprawdę świetnym prawnikiem z Poznania – adwokatem Bartoszem Kuczyńskim.

Prawnik w Poznaniu – specjalizacje kancelarii prawnej

Moja Kancelaria adwokacka wyróżnia się tym, że zatrudnieni przeze mnie prawnicy podejmują się spraw tylko i wyłącznie z zakresu ich specjalizacji.

Kancelaria adwokacka w Poznaniu – Prawnik Poznań

Nieśmiało mogę powiedzieć, że moja Kancelaria Prawna w Poznaniu radzi sobie świetnie. Ilość spraw rośnie, tak samo jak zadowolonych klientów. Podejrzewam zatem, że już niedługo będę potrzebował kolejnych prawników z Poznania (adwokatów i radców prawnych) w celu zasilenia mojego poznańskiego zespołu kancelarii adwokackiej.

Nasi prawnicy w poznańskim oddziale Kancelarii

Adwokat, Prawnik Poznań

Nasze specjalizacje

Adwokat Poznań

Kontakt:

Kontakt e-mail

i.klisz@kancelaria-klisz.pl

Kontakt telefoniczny

+ 48 717 405 000

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Nasze blogi:

Najnowsze artykuły

Polub nas: