Adwokat Poznań
Kancelaria Adwokacka Klisz i Wspólnicy
– Oddział Poznań

adwokat poznań

Kancelaria Prawna Poznań
adwokat Klisz i Wspólnicy

Adres: ul. Dominikańska 7/4
61-762 Poznań

Kontakt telefoniczny: 717 405 000

Poznaj nas w social mediach:

O nas

W skład zespołu Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy wchodzą adwokaci i radcowie prawni z różnych miast w Polsce. Biura Kancelarii znajdują się w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. We wszystkich tych miejscach możesz liczyć na naszą pomoc. Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób fizycznych to nasza specjalność.

Każdy z naszych prawników ma zakres spraw, którymi się zajmuje (specjalizacja). Przekonaliśmy się, że praca w zespole jest znaczenie bardziej efektywna i gwarantuje obsługę prawną na wysokim poziomie. W trudnych i wielowątkowych sprawach możemy liczyć na swoją wzajemną pomoc.

Zaś nasi Klienci mają możliwość skorzystania z pomocy ekspertów prawnych z poszczególnych dziedzin prawa, bo zlecając sprawę Kancelarii Klisz i Wspólnicy wynajmujesz cały nasz zespół, a nie pojedynczego adwokata, czy radcę prawnego.

Adwokat Iwo Klisz – wspólnik zarządzający w Kancelarii Klisz i Wspólnicy

adwokat poznań
(na fotografii adwokat Iwo Klisz)

Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i wspólnikiem zarządzającym Kancelarią Prawną Klisz i Wspólnicy. Jestem także liderem Zespołu zawodowych prawników (adwokatów, a także radców prawnych), którzy mogą pomóc Tobie w wielu rodzajach spraw i kwestii prawnych w Poznaniu i okolicach.

Jeśli uznałeś, że potrzebujesz porozmawiać o swoim problemie z adwokatem lub radcą prawnym, zapraszam Cię do odwiedzin w mojej lokalizacji w Poznaniu. Nasi adwokaci są do Twojej dyspozycji.

W trakcie bezpośredniej rozmowy z zawodowym prawnikiem dowiesz się na ile Twój problem jest poważny i realny. Poznasz grożące Ci konsekwencje i istniejące możliwości rozwiązania sprawy. Będziesz miał również okazję zweryfikować, które z uzyskanych przez Ciebie informacji z internetu lub od znajomych są rzetelne i rzeczywiście odnoszą się do Twojego przypadku.

Na spotkaniu przedstawimy Ci indywidualną ocenę szans i kosztów porady prawnej związanej z prowadzeniem Twojej sprawy, a także przewidywany czas jej trwania oraz możliwe komplikacje, na które musisz być gotowy.

Wykorzystaj spotkanie również do tego, że poznać swojego przyszłego adwokata. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek obawy co do jego rzetelności, wiedzy, doświadczenia lub zaangażowania, nie musisz zlecać nam swojej sprawy. Możesz spróbować umówić się na spotkanie z innym prawnikiem. Porównaj jakość komunikacji, poziom wiedzy, sposób obsługi Klienta i wybierz taką Kancelarię Prawną, która będzie w największym stopniu spełniać Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

Jak nie odziedziczyć długów
(na fotografii adwokat Iwo Klisz i radca prawny Anna Klisz – założyciele Kancelarii Klisz i Wspólnicy)

Rozmowa z adwokatem

Nie odkładaj jej na jutro, albo na później. Zacznij rozwiązywać swoje problemy już dzisiaj. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia ekspertów prawnych z Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Każda z setek osób, której pomogliśmy kiedyś była w tym samym miejscu, w którym Ty jesteś teraz. Nie czekaj.

Zadzwoń na 717 405 000

Kancelaria Adwokacka w Poznaniu

We Wrocławiu udało mi się zbudować naprawdę solidny zespół prawników i radców prawnych, którzy w ramach mojej kancelarii adwokackiej obsługują prawnie setki klientów. Pomyślałem wtedy, że to najwyższy czas, aby rozwinąć oddział również w innym mieście. Wybór Poznania był nieco przypadkowy, jednakże odkąd na informatorze mojej kancelarii adwokackiej mogłem dopisać „Iwo Klisz – Prawnik Poznań” bardzo polubiłem się z Poznaniem. Staram się regularnie odwiedzać poznański oddział, a przy okazji zwiedzać kolejną część miasta.

Kancelaria Prawna Poznań

Zdalne prowadzenie oddziału kancelarii adwokackiej nie jest niestety możliwe. Choć obecnie prawnicy np. z Poznania bez trudu mogą obsługiwać klientów np. z Warszawy, to mimo wszystko bardzo często potrzebny jest kontakt klienta z adwokatem na żywo. Dlatego rozwój poznańskiego oddziału mojej kancelarii prawnej rozpocząłem od poszukiwania prawnika z Poznania, który mógłby przejąć obowiązki managera oddziału kancelarii w Poznaniu.

Adwokat Poznań – nasz zespół

Po pewnym czasie udało mi się nawiązać współpracę z naprawdę świetnym prawnikiem – adwokatem Bartoszem Kuczyńskim. Rzetelność, ogromna wiedza z zakresu prawa oraz doświadczenie to bezsprzeczne cechy wyróżniające Bartosza. 

Prawnik Poznań – specjalizacje kancelarii prawnej

Moja Kancelaria adwokacka wyróżnia się tym, że zatrudnieni przeze mnie prawnicy podejmują się spraw tylko i wyłącznie z zakresu ich specjalizacji co zwiększa skuteczność świadczonych usług prawnych. Oferujemy pomoc prawną, obejmującą prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo pracy, prawo karne, prawo nieruchomości, prawo spadkowe, prawo administracyjne, odszkodowania, windykację zadłużeń, spory z ZUS i inne prawne aspekty. 

Kancelaria adwokacka w Poznaniu – Prawnik Poznań

Nieśmiało mogę powiedzieć, że moja Kancelaria Adwokacka w Poznaniu radzi sobie świetnie. Nasze usług prawne są doceniane przez klientów, a ilość spraw rośnie. Podejrzewam zatem, że już niedługo będę potrzebował kolejnych prawników w celu zasilenia mojego poznańskiego zespołu.

Nasi prawnicy w poznańskim oddziale Kancelarii

Adwokat, Prawnik Poznań

Nasze specjalizacje

Kontakt:

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku