fbpx

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy
– Oddział w Poznaniu

O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Prawna Poznań

ul. Bóżnicza 1/14 
tel. 71 740 50 00
m.teler@adwokat-wroclaw.biz.pl

Poznaj nas w social mediach

Nasze blogi:

Najnowsze artykuły

Polub nas:

Adwokat Poznań

Adwokat Iwo Klisz – wspólnik zarządzający w Kancelarii Klisz i Wspólnicy

adwokat poznań

 

Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i prowadzę własną kancelarię prawną, której główna siedziba znajduje się we Wrocławiu.

Jakiś czas temu utworzyłem jednak oddział mojej kancelarii adwokackiej również w Poznaniu. Od tamtej pory zespół prawników z mojej kancelarii świadczy pomoc prawną na terenie Poznania i okolic.

Kancelaria Adwokacka w Poznaniu

We Wrocławiu udało mi się zbudować naprawdę solidny zespół adwokatów i radców prawnych, którzy w ramach mojej kancelarii adwokackiej obsługują prawnie setki klientów. Pomyślałem wtedy, że to najwyższy czas, aby rozwinąć oddział kancelarii również w innym mieście. Wybór Poznania był nieco przypadkowy, jednakże odkąd na informatorze mojej kancelarii adwokackiej mogłem dopisać „Iwo Klisz – Prawnik Poznań” bardzo polubiłem się z Poznaniem. Staram się regularnie odwiedzać poznański oddział mojej kancelarii, a przy okazji zwiedzać kolejną część Poznania.

Kancelaria Prawna Poznań

Zdalne prowadzenie oddziału kancelarii adwokackiej nie jest niestety możliwe. Choć obecnie prawnicy np. z Poznania bez trudu mogą obsługiwać klientów np. z Warszawy, to mimo wszystko bardzo często potrzebny jest kontakt klienta z adwokatem na żywo. Dlatego rozwój poznańskiego oddziału mojej kancelarii prawnej rozpocząłem od poszukiwania prawnika z Poznania, który mógłby przejąć obowiązki managera oddziału kancelarii w Poznaniu.

Adwokat Poznań – zespół Kancelarii Prawnej w Poznaniu

Po pewnym czasie udało mi się nawiązać współpracę z naprawdę świetnym prawnikiem z Poznaniaradcą prawnym Moniką Teller. Pani Mecenas jest obecnie managerem poznańskiego oddziału mojej kancelarii adwokackiej. Ilość spraw obsługiwanych w Poznaniu przez Panią Mecenas Moniką Teller z czasem stała się tak duża, że postanowiłem rozszerzyć zespół poznańskiej filii mojej kancelarii adwokackiej o kolejnego prawnika. Do zespołu dołączył niedawno adwokat Bartosz Kuczyński, który obecnie wraz z radcą prawnym Moniką Teller prowadzi sprawy naszych poznańskich klientów.

Prawnik w Poznaniu – specjalizacje kancelarii prawnej

Moja Kancelaria adwokacka wyróżnia się tym, że zatrudnieni przeze mnie prawnicy podejmują się spraw tylko i wyłącznie z zakresu ich specjalizacji. Radca prawny Monika Teller zajmuje się w kancelarii prawem pracy i prawem gospodarczym.

Natomiast Adwokat Bartosz Kuczyński, który również działa w Poznaniu, reprezentuje klientów w sprawach spadkowych, karnych, rodzinnych oraz z zakresu prawa pracy.

Kancelaria adwokacka w Poznaniu – Prawnik Poznań

Nieśmiało mogę powiedzieć, że moja Kancelaria Prawna w Poznaniu radzi sobie świetnie. Ilość spraw rośnie, tak samo jak zadowolonych klientów. Podejrzewam zatem, że już niedługo będę potrzebował kolejnych prawników z Poznania (adwokatów i radców prawnych) w celu zasilenia mojego poznańskiego zespołu kancelarii adwokackiej.

Nasi prawnicy w poznańskim oddziale Kancelarii

Adwokat Poznań

Radca Prawny
Monika Teller

Manager oddziału w Poznaniu, specjalista z zakresu prawa pracy. Prowadzi również sprawy gospodarcze.
adwokat poznań

Adwokat
Bartosz Kuczyński

Specjalista z zakresu prawa spadkowego oraz rodzinnego. Prowadzi także sprawy karne i związane z prawem pracy.

Adwokat, Prawnik Poznań

Nasze specjalizacje

Adwokat Poznań

Kontakt:

Kontakt e-mail

i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Kontakt telefoniczny

+ 48 71 740 50 00

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Informacja o zmianach funkcjonowania Kancelarii

Szanowni Państwo,

W związku ze stanem epidemiologicznym związanym z występowaniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 informujemy, że do 15 kwietnia 2020r. uległy zmianie zasady świadczenia usług przez Kancelarię. Klientów prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, bądź telefonicznie.

Na teren kancelarii mają wstęp jedynie nasi Pracownicy. Wszystkie przyjęte zlecenia są realizowane zgodnie z ustaleniami i terminami.Nasi prawnicy, co do zasady świadczą obecnie pracę zdalnie i są do Państwa dyspozycji.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem ze zdalnej porady prawnej za pośrednictwem telefonu, Skype, Whats App lub innego komunikatora internetowego prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem naszej Kancelarii pod numerem 71 740 50 00.

Więcej o udzielanych przez nas poradach prawnych na odległości przeczytasz tutaj.