ul. Kazimierza Wielkiego 1

Wrocław

biuro@adwokat-wroclaw.biz.pl

kontakt email: 24h / 7 dni w tygodniu

+ 48 695 560 425

8.30 - 16.30 - dni robocze

Pon - Pt: 8:30 - 16:30

Obsługa Klienta

Porady prawne Wrocław
Kancelaria adwokatów i radców prawnych
Klisz i Wspólnicy

Kancelaria Klisz i Wspólnicy Wrocław

Prawnicy z naszej Kancelarii prawnej udzielają porad prawnych dla Klientów indywidualnych (osób fizycznych) z zakresu prawa spadkowego, prawa rodzinnego i prawa pracy.

Koszt porady prawnej w naszej Kancelarii — czyli omówienie problemu prawnego z przez zawodowego adwokata lub radcę prawnego i uzyskania profesjonalnego wsparcia w celu jego rozwiązania — to 400 złotych.

W toku porady prawnej prawnik odpowie na wszelkie pytania, wyjaśni, czy sprawa nadaje się do rozpatrzenia w postępowaniu sądowym

Świadczymy doradztwo prawne we Wrocławiu od ponad 10 lat, w ciągu ostatniego roku udzieliliśmy setek porad prawnych i pomogliśmy wielu osobom.

Pamiętaj — nieznajomość prawa szkodzi! Uważamy, że każda osoba powinna zwiększać swój poziom edukacji prawnej.

porady prawne we Wrocławiu

 

– adwokat Iwo Klisz i radca prawny Anna Klisz
właściciele Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia

Adwokat Iwo Klisz jako ekspert w ogólnopolskich i lokalnych mediach:

Adwokat Iwo Klisz, założyciel Kancelarii Klisz i Wspólnikiem jest nie tylko twórcą wielu publikacji w prasie branżowej, ale także popularnym autorem komentarzy eksperckich w największych portalach informacyjnych oraz stacjach telewizyjnych.

Usługi prawne online dla większej wygody i oszczędności czasu klientów

Nasze usługi prawne dostępne są także telefonicznie lub online. Przekonaliśmy się, że ten sposób udzielania porad prawnych jest równie skuteczny, a przy tym znacznie wygodniejszy dla Klientów.

Kiedyś pomagaliśmy w ten sposób tylko osobom mieszkającym za granicą np. w USA, Kanadzie, Australii czy Wielkiej Brytanii. Obecnie duża część naszych Klientów indywidualnych z Wrocławia korzysta z naszej pomocy prawnej w ten sposób.

Często Klienci obawiają się, że usługi prawne świadczone w ten sposób są mało wiarygodne, bo nie wiadomo, kto udziela porady prawnej, a także jakie ma kwalifikacje i doświadczenie.

Pomoc prawna, z której możesz skorzystać w naszej Kancelarii, jest świadczona przez adwokatów zrzeszonych w Izbie Adwokackiej we Wrocławiu, a także radców prawnych należących do Izby Radców Prawnych We Wrocławiu. Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: Porady prawne online.

Zobacz także:

Skontaktuj się z naszym adwokatem we Wrocławiu pod numerem: +48 695 560 425 i pozwól nam rozwiązać Twoje problemy prawne

Opinie zadowolonych klientów

Opisz swoją sprawę

Zachęcamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza w celu powierzenia swojej sprawy adwokatowi lub umówienia się na konsultację.

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania kontaktu z Kancelarią i przedstawienia oferty.

Kancelaria Prawnicza Wrocław informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Kancelaria Klisz i Wspólnicy Informacje kontaktowe

Biuro we Wrocławiu
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Budynek Times

Jakie jeszcze usługi prawne we Wrocławiu mogę uzyskać w Kancelarii Klisz i Wspólnicy?

Nasi adwokaci i radcy prawni prowadzą sprawy sądowe dotyczące prawa spadkowego, prawa pracy, prawa karnego i rodzinnego. Prowadzimy:

 

Występujemy jako obrońcy w postępowaniach karnych o posiadanie narkotyków czy prowadzenie samochodu w po alkoholu. Wspieramy naszych Klientów w windykacji należności oraz przy wykonywaniu czynności prawnych (np. kiedy Klient musi złożyć oświadczenie mające znaczenie prawne lub interesuje go sporządzenie umów)

Jeżeli interesuje Cię ustanowienie adwokata lub radcy prawnego w Twojej do Twojej sprawy sądowej, na poradzie prawnej uzyskasz wszystkie informacje o kosztach i zasadach współpracy i będziesz mógł udzielić nam pełnomocnictwa, do reprezentowania Cię w Twojej sprawie.

Skontaktuj się z naszym adwokatem we Wrocławiu pod numerem: +48 695 560 425 i pozwól nam rozwiązać Twoje problemy prawne

FAQ – Często zadawane pytania

 

Czy porady prawne w Kancelarii Klisz i Wspólnicy we Wrocławiu są odpłatne?

Kancelaria prawna Klisz i Wspólnicy nie udziela nieodpłatnej pomocy prawnej. Udzielanie pomocy prawnej to nasza praca i w ten sposób zarabiamy na utrzymanie naszych rodzin. Osoby zainteresowane tym typem pomocy zachęcamy do zwrócenia się o porady prawnicze świadczone przez organizacje pozarządowe lub nieodpłatne poradnictwo obywatelskie na terenie Wrocławia.

Dlaczego porady prawne są odpłatne?

Rozmowa z Klientem to zwykła praca, którą wykonuje adwokat czy radca prawny. Tak samo, jak pacjent płaci za konsultację medyczną u lekarza, tak Klient płaci za konsultację prawną u adwokata.

Niektóre instytucje państwowe zapewniają darmowe doradztwo prawne. Te organizacje otrzymują pieniądze od Państwa lub miasta i zatrudniają prawników, którzy następnie udzielają nieodpłatnej pomocy prawnej.

Kancelaria Klisz i Wspólnicy jest prywatnym podmiotem, który nie otrzymuje żadnych pieniędzy od Państwa ani od miasta Wrocław. Utrzymujmy się z odpłatnego udzielania pomocy prawnej i prowadzenia spraw sądowych. To jest nasza praca.

Ile kosztuje porada prawna we Wrocławiu?

Koszt porady prawnej we Wrocławiu to około 350 – 400 złotych za godzinne spotkanie z doświadczonym adwokatem lub radcą prawnym, na którym zostanie szeroko omówiony problem prawny Klienta.

Ile kosztuje porada u prawnika?

Porada prawna u prawnika kosztuje do 500 złotych za godzinę. Najwyższe ceny są w dużych miastach np. w Warszawie, czy Krakowie. Wrocław jest jednym z największych miast w Polsce, dlatego tutaj porady prawne kosztuję najczęściej w okolicach 400 złotych. W celu zmniejszenia kosztów porady prawnej można udać się do mniejszego miasta i szukać tam profesjonalnego wsparcia w niższych cenach.

Ile kosztuje porada prawna przez internet?

Porady prawne w internecie można kupić nawet za 50 złotych. Problem polega na tym, że nie wiadomo, kto taka porada jest udzielana przez profesjonalnego adwokata. Ciężko uwierzyć, żeby doświadczony profesjonalista, jakim jest zawodowy adwokat czy radca prawny zgodziłby się pracować za tak niską stawkę. Dlatego najczęściej będzie to ktoś, kto tylko podaje się za prawnika. Ceny porad prawnych online udzielanych przez zawodowych i doświadczonych prawników, występujących na co dzień w postępowaniach sądowych to koszt 400 – 500 złotych.

 

Potrzebujesz dobrego i skutecznego adwokata?

Profesjonalna pomoc i opieka prawna. Kancelaria prawna Klisz i Wspólnicy