ul. Kazimierza Wielkiego 1

Wrocław

biuro@adwokat-wroclaw.biz.pl

kontakt email: 24h / 7 dni w tygodniu

+ 48 695 560 425

8.30 - 16.30 - dni robocze

Pon - Pt: 8:30 - 16:30

Obsługa Klienta

KANCELARIA PRAWNA KLISZ I WSPÓLNICY

Porady prawne online — doświadczeni adwokaci i radcowie prawni

porady prawne online

Szukasz rozwiązania swojego problemu prawnego online w internecie, ale boisz się, że przeoczysz najważniejsze informacje? Czytasz artykuły, które jednak nie dotyczą dokładnie Twojej sytuacji? A może czujesz się zagubiony w gąszczu skomplikowanego języka używanego przez prawników lub obawiasz się, że informacje, na które trafiasz, mogą być nieaktualne lub niekompletne?

W prawie, gdzie każdy szczegół ma znaczenie, ryzyko błędnej interpretacji i podjęcia niewłaściwych decyzji może być ogromne. To naturalne, że czujesz niepewność i zaniepokojenie, gdy stoisz przed koniecznością rozwiązania ważnego problemu, który może mieć poważne konsekwencje dla Ciebie, Twojej rodziny lub firmy. Dlatego potrzebujesz porady prawnej. 

Nie pozwól, aby strach i niepewność kierowały Twoimi decyzjami. Nasza Kancelaria Adwokacka oferuje profesjonalne porady prawne przez telefon lub internet z różnych dziedzin prawa. Dzięki nam porozmawiasz z adwokatem lub radcą prawnym, który ma bogate doświadczenie i każdego dnia spotyka się z Klientami, a także prowadzi sprawy sądowe. 

Z nami nie musisz się martwić, bo otrzymasz aktualne informacje dopasowane do Twojej sytuacji. Wszystkie rady i wskazówki, których Ci udzielimy, będą dotyczyć tylko Twojego przypadku i będą oparte o lata doświadczeń zdobytych podczas reprezentowania naszych Klientów przed sądami i urzędami oraz o sposoby i strategie, które sprawdziliśmy w praktyce.

Nasz zespół doświadczonych prawników zapewnia dokładne, praktyczne i skuteczne porady prawne, dzięki czemu będziesz mógł podjąć dalsze decyzje z pewnością i spokojem. Nie musisz tracić czasu na wizytę w Kancelarii Prawnej. Skontaktuj się z nami, aby Twoje problemy z prawem zostały rozwiązane przez internet szybko, skutecznie i bez dodatkowego stresu.

Opinie zadowolonych klientów

Kancelaria Klisz i Wspólnicy — profesjonalne usługi prawne świadczone przez adwokata i radcę prawnego

W celu uzyskania porady prawnej online nie musisz spotykać się bezpośrednio z adwokatem lub radcą prawnym z Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Nowoczesna technologia sprawia, że nie musisz nawet wychodzić z domu. Wszystko można załatwić online przez Internet lub telefon obojętnie, czy mieszkasz na terytorium Polski, czy za granicą.

Najczęściej w tym celu korzystamy z wideokonferencji przez Skype lub Whatsapp. Dzięki temu możesz zobaczyć na żywo adwokata czy radcę prawnego, który udziela Ci porady prawnej online. To ważne, bo masz pewność, z kim rozmawiasz, a w branży prawniczej i pracy prawnika zaufanie Klienta jest bardzo ważne.

Jednocześnie przez komunikator możesz przedstawiać prawnikowi wszystkie dokumenty, które są istotne dla Twojej sprawy. Możesz je wysłać także mailowo przed poradą.

Naszym zdaniem najistotniejsze jest to, że standard udzielonej Ci porady prawnej online jest taki sam jak wówczas, gdybyśmy spotkali się w siedzibie naszej Kancelarii. Musisz wiedzieć, że porady prawnej online udzieli Ci profesjonalny prawnik – adwokat lub radca prawny, a nie student prawa, czy aplikant.

Żeby korzystać z naszej pomocy prawnej prawników z Kancelarii Klisz i Wspólnicy z różnych dziedzin prawa, musisz mieć tylko dostęp do sieci Internet!

porady prawne online

 

– adwokat Iwo Klisz i radca prawny Anna Klisz
właściciele Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia

Adwokat Iwo Klisz jako ekspert w ogólnopolskich i lokalnych mediach:

Adwokat Iwo Klisz, założyciel Kancelarii Klisz i Wspólnicy, jest nie tylko twórcą wielu publikacji w prasie branżowej, ale także popularnym autorem komentarzy eksperckich w największych portalach informacyjnych oraz stacjach telewizyjnych.

Skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem: +48 695 560 425 i umów się na poradę prawną przez telefon lub internet

Ile kosztują nasze porady prawne online?

Profesjonalne porady prawne w formie wideokonferencji lub porady prawnej telefonicznej udzielane przez adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w danej dziedzinie prawa nie są usługą pro bono. To odpłatna i profesjonalna pomoc prawników dla osób zainteresowanych rozwiązaniem ich problemu w sposób skuteczny przez doświadczoną kancelarię prawną, a nie studentów, czy praktykantów, którzy uczą się, udzielając bezpłatnej porady i nie biorąc za nią żadnej odpowiedzialności. Koszty zdalnej konsultacji z adwokatem lub radcą prawnym to 400 PLN.

Jeśli szukasz usług prawnika z doświadczeniem i tytułem zawodowym, który jest w stanie nie tylko udzielić porady prawnej, ale także przyjąć i poprowadzić Twoją sprawę sądową na terenie całego kraju, to jesteś w dobrym miejscu. Podobnie, jeśli interesują Cię tylko skuteczne porady prawne dotyczące ważnej dla Ciebie sprawie, wówczas możesz skorzystać z takiej porady świadczonej przez prawników z Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy (7 dni w tygodniu) lub zadzwonić na numer 71 40 50 00 (w godzinach 9 – 16 w dni robocze).

Potrzebujesz pomocy prawnej? Zapewniamy dostęp do usług prawnych on – line na najwyższym poziomie.

Nie jesteś przekonany do pomocy prawnej przez internet?

Zobacz prawników z Kancelarii Klisz i Wspólnicy w akcji na naszym Kanale You Tube

Adwokat Iwo Klisz wyjaśnia na czym polega podział majątku wspólnego małżonków po rozwodzie i czy jest ona powodem, żeby zwolnić pracownika.

Radca prawny Anna Klisz wyjaśnia na czym polega prawo do zachowku

Adwokat Iwo Klisz tłumaczy od jakich jak rozwieść się krok po kroku

Ile trwa porada online czy przez telefon?

W ciągu 10 lat istnienia Kancelarii Klisz i Wspólnicy udzieliliśmy tysięcy porad prawnych. Zarówno w ramach indywidualnego spotkania z Klientem w Kancelarii jak i online. Myślę, że około 97% z tych porad nie trwało więcej niż godzinę. Znaczna część trwała krócej. Jednak nasz prawnik ma zawsze zarezerwowane dla Ciebie około jednej godziny czasu. Podczas konsultacji możesz zadać pytanie odnoszące się do sprawy i uzyskać wartościową odpowiedź.

Oczywiście to nie jest tak, że wraz z upływem tej godziny porada prawna online natychmiastowo się kończy. Jednak z reguły nasz prawnik ma już wtedy umówione spotkanie lub inną poradę przez internet z kolejnym Klientem.

Jeśli godzina czasu Ci nie wystarczy, oznacza to, że Twoja sprawa jest niezwykle skomplikowana. Takie sprawy wymagają z reguły dodatkowych ustaleń lub działań z Twojej strony lub prawnika. Wówczas po prostu planujecie z naszym adwokatem lub radcą prawnym kolejne kroki rozpoczynacie współpracę, a ostateczne wyjaśnienia uzyskujesz w ramach kolejnych rozmów.  

Dlaczego uważam, że w ramach porad prawnych przez Internet i przez telefon potrafimy Ci skutecznie pomóc?

Jedną ze specjalizacji Kancelarii Klisz i Wspólnicy jest świadczenie obsługi prawnej dla dużych korporacyjnych Klientów. Przygotowujemy opinie prawne, notatki prawne, sporządzamy umowy i prowadzimy procesy sądowe, pomimo tego, że bardzo rzadko spotykamy się osobiście z przedstawicielami i pracownikami naszych Klientów. W nowoczesnym świecie nikt nie ma na to czasu. Wszystko załatwiamy zdalnie przez telefon lub Internet – czyli online.

Brak osobistego kontaktu zupełnie nie ma wpływu na standard świadczonej przez Kancelarię pomocy prawnej. Czy uważasz, że obsługiwani w ten sposób Klienci nie są zadowoleni z takiego sposobu świadczenia usług prawnych, albo, że nie jest to dla nich opłacalne? Przecież korporacje pracują głównie dla zysku.

Profesjonalne doradztwo prawne - zaufali nam:

Usługi Kancelarii Klisz i Wspólnicy świadczone są m.in. dla dużych, międzynarodowych firm, które przy wyborze partnera poszukują profesjonalizmu, finansowej efektywności, rzetelności i nowoczesności. Czujemy się zaszczyceni, że takie podmioty obdarzyły nas swoim zaufaniem.

Dlaczego możesz zaufać udzielanym przez nas poradom prawnym on-line i przez telefon?

W internecie wszyscy są anonimowi, każdy może sobie założyć stronę internetową i – podając się za adwokata – udzielać porad prawnych online. Dlatego przedstawię Ci mój zespół prawników udzielających pomocy w imieniu Kancelarii Klisz i Wspólnicy porad prawniczych przez internet.

Przy każdym zdjęciu znajduje się również link do właściwej strony internetowej prowadzonej przez Naczelną Radę Adwokacką lub Krajową Izbę Radców Prawnych, na których znajdziesz potwierdzenie, że dany prawnik posiada uprawnienia na terenie rzeczpospolitej polskiej do wykonywania zawodu adwokata lub radcy prawnego.

Poznaj nasz zespół klikając w ten link: Zespół Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Alicja Białoskórka

Office Manager

porady prawnicze online

 

kontakt telefoniczny

tel. 71 740 50 00

tel. kom. 695 560 425

Jak wygląda procedura udzielania porad prawniczych przez Internet lub telefon?

W pierwszej kolejności przedstaw nam przynajmniej zarys swojego problemu, żebyśmy wiedzieli, czy w ogóle możemy Ci pomóc, a także który z naszych prawników będzie najbardziej kompetentny dla rozwiązania Twojego problemu. 

Przedstaw swój problem i swoją sytuację w formularzu kontaktowym poniżej (formularz jest całodobowy – online 24h) albo po prostu zadzwoń do naszego Office Managera Pani Alicji Białoskórki (w godzinach 9 – 16 w dni robocze), która ustali, czy i kto może Ci pomóc, a przy okazji udzieli Ci wyczerpujących wyjaśnień co do ewentualnej porady prawniczej, 

poinformuje Cię o wysokości, a także sposobie zapłaty wynagrodzenia, a także ustali dogodny dla Ciebie i możliwy dla nas czas i termin rozmowy z naszym prawnikiem. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz usługę porady prawniczej online w internecie, aby uzyskać pomoc, która obejmuje zakres Twojej sprawy. Zwykle odpowiadamy do każdego klienta kilka godzin od wysłania formularza.

 

Pomoc na terenie całego kraju, na każdym etapie sprawy - opisz swój problem

Zachęcamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza w celu powierzenia swojej sprawy adwokatowi lub umówienia się na konsultację.

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania kontaktu z Kancelarią i przedstawienia oferty na rozwiązanie mojej sprawy.

Kancelaria Prawnicza Wrocław informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w l linku

Kancelaria Klisz i Wspólnicy Informacje kontaktowe

Biuro we Wrocławiu
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Budynek Times

porada prawna przez internet
porada prawnicza online

praca zdalna kodeks pracy

Regulamin porad prawnych online

Porady prawne online udzielane są wyłącznie przez osoby mające tytuł zawodowy adwokata lub radcę prawnego. Preferowany zakres to porady prawne związane m.in.: z prawem spadkowym (które reguluje prawa i obowiązki po śmierci spadkodawcy, a także reguluje przejście praw i obowiązków po śmierci ich właściciela), prawem karnym (zespół norm prawnych określających odpowiedzialność za popełnione przez obywatela przestępstwa – prowadzimy także sprawy karne), prawem pracy, prawem mieszkaniowym, prawem rodzinnym i opiekuńczym (regulujące stosunki prawne osobiste i mające charakter majątkowy pomiędzy członkami rodziny, alimenty itp.), sporami z ZUS oraz mającymi charakter cywilny, a także porady prawne online dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. 

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odmówienia porady z zakresu: prawo podatkowe, prawo międzynarodowe. 

Kancelaria świadczy usługi prawne drogą elektroniczną, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną w formie porad prawnych on-line. Nasze porady nie mają charakteru pomocy świadczonej przez doradce podatkowego lub rzecznika patentowego w postępowaniu sądowoadministracyjnym. Regulamin porad prawnych znajdziesz tutaj.