O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

obsługa prawna spółek i firm KATOWICENaszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Klisz i Wspólnicy

ul. Joachima Lelewela 23/7

53 – 505 Wrocław

Biuro w Poznaniu

ul. Bóżnicza 1/14

Biuro w Gdańsku

ul. Czopowa 14/20

Poznaj nas w social mediach

Najnowsze posty

Obsługa prawna firm i spółek – Kancelaria Prawna Katowice

Przedsiębiorstwa i spółki każdego miesiąca muszą radzić sobie z dostosowaniem się do aktualnych przepisów prawnych. 100% wsparcie w tym kierunku gwarantuje Nasza doświadczona Kancelaria w Katowicach, która prowadzi profesjonalną obsługę prawną firm i spółek. Wszystko po to, aby dbać o bezpieczeństwo prawne i finansowe.

 • Stałe wsparcie prawne – działamy na rzecz przedsiębiorców działających lokalnie w Katowicach oraz na terenie całej Polski. Zapewniamy im stałą pomoc prawną.
 • Obsługa prawna firmy – obsługujemy prawnie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które nie posiadają działu prawnego i zatrudnionych na stałe prawników. Doradzamy w kwestii prowadzenia działalności gospodarczej firmy oraz spółek prawa handlowego(spółki z o.o. oraz S.A.).
 • Obsługa prawna przedsiębiorstwa – pomagamy rozwiązywać aktualne problemy prawne wszystkich przedsiębiorstw związane z prowadzeniem przez nich działalności gospodarczej. Najczęściej zapewniamy im porady prawne, opiniowanie umów, doradztwo w problemach prawnych i pracowniczych, sporządzenie wezwania do zapłaty i innych dokumentów.
 • Obsługa prawna spółki – spora ilość Klientów, którym zapewniamy obsługę prawną to spółki z o.o. Za pomocą naszego wsparcia prawnego już wiele z nich uniknęło różnych problemów związanych z prowadzeniem działalności. Takim spółkom pomagamy również w takich sprawach, jak: wprowadzenie zmian w spółce (w zarządzie, zmiana wspólników), sprawozdawczość spółki oraz inne obowiązki prawne. Spółki i same zarządy (wspólnicy) dzięki temu nie są narażeni na odpowiedzialność prawną.

usługi prawne dla firm katowice

Rozpoczęcie obsługi prawnej firm i spółek?

Na sam początek analizujemy wsparcie prawne szczególnie przydatne dla danego Klienta i prowadzonej przez niego działalności. Przedstawiamy taki plan i wyjaśniamy, jak wiele korzyści z niego wynika. Następnie podpisujemy umowę, co stanowi gwarancję, że ze swoich obowiązków prawnych wywiążemy się w stu procentach.

Nasza obsługa prawna firm i spółek obejmuje:

 • porady prawne w ramach aktualnych problemów prawnych
 • przygotowanie umów i kontraktów handlowych
 • przygotowanie opinii prawnych i analiz
 • reprezentowanie przedsiębiorcy przed organami administracji publicznej(np. nasi adwokaci i prawnicy są w stanie reprezentować Klienta przed urzędem miasta i urzędem skarbowym)
 • windykacja należności(począwszy od etapu przed sądowego wysyłając wezwanie do zapłaty oraz reprezentując Klienta przed sądem)
 • reprezentowanie przedsiębiorcy przed sądem w każdej sytuacji
 • prowadzenie spraw pracowniczych
 • wprowadzanie zmian w KRS(w Krajowym Rejestrze Sądowym – polega na przygotowaniu odpowiednich dokumentów jak sprzedaż udziałów w spółce, zmiany umowy spółki oraz zmiana zarządu)

Jesteśmy przygotowani na to, aby dopasować się do każdego przedsiębiorcy indywidualnie. Tak, aby byli w pełni zadowoleni z naszej stałej obsługi prawnej.

Zalety stałej obsługi prawnej w Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy

Stała obsługa prawna to doradztwo prawne w zakresie: prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa administracyjnego, prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego, prawa karnego i karnoskarbowego oraz przepisy związane z ochroną danych osobowych(z uwzględnieniem RODO).

Stała obsługa prawna sprawia, że nasi Klienci nie ponoszą wysokich kosztów za pracę realizowaną przez naszych adwokatów i prawników. Dodatkowo nasi specjaliści od prawa dbają o pełną obsługę prawną Państwa firmy, dzięki czemu można czuć się bezpieczniej w prowadzeniu działalności i jej dostosowaniu do aktualnych przepisów. Pozwala to uniknąć wielu problemów, a zarazem skorzystać z pewnych udogodnień prawnych.

Jaki koszt za stałą obsługę prawną?

Przedsiębiorca ma możliwość wybrania odpowiedniego pakietu stałej obsługi prawnej. Koszt obsługi prawnej zależy często od zakresu zlecenia spraw do poprowadzenia bądź od stawki godzinowej. Duże znaczenie ma tutaj także zakres usług prawnych oraz czas związany z podejmowaniem przez prawników, adwokatów i radców prawnych odpowiednich czynności. W naszej Kancelarii wypracowaliśmy kilka sposobów rozliczeń:

 • Godzinowo – koszt obsługi prawnej wynika z ilości wykorzystanych godzin. Polega to na wcześniejszym ustaleniu, ile Klientowi przyda się w miesiącu godzin wsparcia od doświadczonego Adwokata. Następnie ustala się stawkę za godzinę pracy i po jej akceptacji Kancelaria i jej zespół jest do jego przedsiębiorcy.
 • Zadaniowo – każda usługa prawna jest rozliczana indywidualnie. Taki rodzaj rozliczenia stosuje się często przy pomocy prawnej w sądzie. W takich i innych sytuacjach od razu udaje się zasygnalizować Klientowi dokładną cenę za taką obsługę prawną.
 • Abonament – polega na wykupieniu odpowiedniej ilości godzin, która jest do dyspozycji Klienta w przeciągu każdego miesiąca. Ilość takich godzin wynika z porozumienia z Klientem i jego zapotrzebowaniem na usługi prawne. Uzyskuje się tutaj znacznie niższy koszt stawki godzinowej. Przedsiębiorcy najchętniej decydują się na taką formę rozliczenia z naszą Kancelarią w Poznaniu.

Bieżąca współpraca z sądami, komornikami sądowymi, tłumaczami pozwala naszej Kancelarii w Katowicach obsłużyć Państwa na jak najwyższym poziomie. Oferujemy przy tym atrakcyjne stawki za stałą obsługę prawną, więc tym bardziej zachęcamy do Kontaktu!

Obsługa prawna firm

Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy

Kontakt:

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku