fbpx

Adwokat Łódź – Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy - Oddział w Łodzi

O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

obsługa prawna kancelaria adwokacka we wrocławiu

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Prawna Łódź

tel. 71 740 50 00
i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Poznaj nas w social mediach

Nasze blogi:

Najnowsze artykuły

Polub nas:

Adwokat Gdańsk

Adwokat Łódź – oddział Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Adwokat Gdańsk

Nazywam się Iwo Klisz. Od kilku lat prowadzę z powodzeniem Kancelarię Adwokacką we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Ostatnio zacząłem zastanawiać się, w jakim mieście Polski otworzyć kolejny oddział Kancelarii. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że chcę otworzyć Kancelarię Adwokacką w Łodzi.

Kancelaria Prawna Łódź – mój cel na najbliższy czas

Dzięki świetnemu zespołowi prawników, który udało mi zbudować przez ostatnie lata, mogę rozwijać swoją Kancelarię Adwokacką. Moim marzeniem jest posiadanie oddziałów we wszystkich największych miastach Polski. Na razie udało mi się rozpowszechnić moje usługi prawne w 3 miastach – tak jak pisałem powyżej. Teraz chciałbym, aby Kancelaria Adwokacka Iwo Klisz zaczęła się kojarzyć z takimi hasłami jak prawnik Łódź, czy adwokat Łódź. Uważam, że otwarcie Kancelarii Prawnej w Łodzi to świetny krok biznesowy. Łódź, pomimo tego, że jest w niej już sporo prawników, dalej ma ogromny potencjał i wierzę, że znajdzie się jeszcze w niej miejsce na moją Kancelarię Adwokacką.

Prawnik Łódź, Kancelaria Adwokacka Łódź… lokalizacja nie gra roli

Rozwój technologii pozwolił na to, że porady prawne można udzielać również zdalnie. Dzięki temu od lat pomagam Klientom z całej Polski (również m.in. z Łodzi), mimo, że nie mam jeszcze Kancelarii Adwokackiej w Łodzi.

Ponadto dynamiczny rozwój mojej Kancelarii Prawnej jest możliwy dzięki temu, że bardziej angażuje się w rozwój Kancelarii i szkolenie zespołu prawników, niż obsługę prawną klientów. Chcę, aby zatrudnieni przeze mnie prawnicy (adwokaci i radcowie prawni) działali według wyznaczonego przeze mnie schematu pracy – czyli świetne przygotowanie merytoryczne i najwyższa jakość obsługi klientów Kancelarii.

Prawnik Łódź - współpracownik poszukiwany do Kancelarii Adwokackiej w Łodzi

Czy zauważyłeś, jak wysoko w wynikach wyszukiwania w Google znajduje się moja strona na frazy adwokat Łódź, prawnik Łódź, czy Kancelaria Adwokacka Łódź? Domyślasz się pewnie, że dzięki temu na moją stronę trafia dużo osób, które szukają pomocy prawnika w Łodzi. Otwarcie oddziału Kancelarii w Łodzi jest dla mnie zatem priorytetem, dlatego aktualnie prowadzę rekrutację na stanowisko managera oddziału mojej Kancelarii Prawnej w Łodzi.
Jeżeli chciałbyś podjąć się tego wyzwania, jesteś prawnikiem z Łodzi i szukasz nowych wyzwań zawodowych, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem poniższego formularza. Być może razem z Tobą będę miał przyjemność otworzyć Kancelarię Prawną w Łodzi.

Pozdrawiam

Adwokat Iwo Klisz

Kontakt:

Kontakt e-mail

i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Kontakt telefoniczny

+ 48 71 740 50 00

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Sprawdzona Kancelaria Prawna

Przeczytaj, co mówią o nas nasi Klienci