fbpx

Adwokat Kraków – Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy

O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Prawna Kraków

tel. 71 740 50 00
i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Poznaj nas w social mediach

Nasze blogi:

Najnowsze artykuły

Polub nas:

Adwokat Kraków - Oddział Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Nazywam się Iwo Klisz, jestem adwokatem, a także wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii Prawnej, która główną siedzibę ma we Wrocławiu. Z uwagi jednak na różne sprawy zawodowe i osobiste coraz częściej bywam w Krakowie.

Prawnik Wrocław, Prawnik Kraków… czy muszę ograniczać się do jednej lokalizacji?

Dzięki rozwojowi technologii adwokat nie musi przez cały czas pracować z jednego miejsca. Mogę świadczyć pomoc prawną również zdalnie, prowadząc kancelarię prawną we Wrocławiu. Co więcej, mając zaufany i sprawdzony zespół adwokatów i radców prawnych pracujących w mojej Kancelarii Prawnej, mogę z powodzeniem zarządzać oddziałami Kancelarii w całej Polsce, dlatego…

Postanowiłem, że chcę pomagać klientom w Krakowie

Z powodzeniem udało mi się już otworzyć oddziały mojej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku oraz Poznaniu. Teraz czas, aby moja Kancelaria Adwokacka Kraków również objęła swoim zasięgiem.

Ostatnie kilka lat prowadzenia kancelarii adwokackiej sprawiło, że z typowego prawnika stałem się liderem świetnie prosperującej Kancelarii Prawnej. Większość mojego czasu poświęcam obecnie na pozyskiwanie nowych zdolnych prawników do mojego zespołu, a także ich edukację w zakresie obsługi klienta, reakcji na sytuacje kryzysowe, czy podejmowania trudnych decyzji.

Moim celem jest zbudowanie nowoczesnej Kancelarii, która w swoich szeregach ma najlepszych prawników. Obecnie poszukuje zdolnych prawników z Krakowa do mojej Kancelarii Prawnej….

Adwokat Kraków - współpracownik poszukiwany

Sprawdź, jak wysoko w wynikach wyszukiwania w Google znajduje się moja strona na frazy adwokat Kraków lub prawnik Kraków. Zapewne wiesz, że tak wysoka pozycja na wspomniane frazy daje ogromny potencjał i może generować mnóstwo wejść na stronę. A co za tym idzie – klientów, którzy poszukują pomocy prawnika w Krakowie.

Poszukuje osób, które chcą dołączyć do mojego zespołu i wspólnie budować w Krakowie kolejny oddział mojej Kancelarii Prawnej. Mam nadzieję, że tak samo jak w poprzednich oddziałach, również i teraz sukcesem zakończy się zakładanie przeze mnie Kancelarii Adwokackiej w Krakowie.

Jeśli chciałbyś zostać managerem oddziału Kancelarii Klisz i Wspólnicy w Krakowie czekam na Twoje zgłoszenie. Za pośrednictwem poniższego formularza możesz do mnie napisać i wysłać swoje CV.

Pozdrawiam, adwokat Iwo Klisz

Kontakt:

Kontakt e-mail

i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Kontakt telefoniczny

+ 48 71 740 50 00

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Sprawdzona Kancelaria Prawna

Przeczytaj, co mówią o nas nasi Klienci

Informacja o zmianach funkcjonowania Kancelarii

Szanowni Państwo,

W związku ze stanem epidemiologicznym związanym z występowaniem koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 informujemy, że do 15 kwietnia 2020r. uległy zmianie zasady świadczenia usług przez Kancelarię. Klientów prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, bądź telefonicznie.

Na teren kancelarii mają wstęp jedynie nasi Pracownicy. Wszystkie przyjęte zlecenia są realizowane zgodnie z ustaleniami i terminami.Nasi prawnicy, co do zasady świadczą obecnie pracę zdalnie i są do Państwa dyspozycji.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem ze zdalnej porady prawnej za pośrednictwem telefonu, Skype, Whats App lub innego komunikatora internetowego prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem naszej Kancelarii pod numerem 71 740 50 00.

Więcej o udzielanych przez nas poradach prawnych na odległości przeczytasz tutaj.