fbpx

adwokat katowice

Kancelaria Klisz i Wspólnicy

ul. Jana III Sobieskiego 27/30

40 – 082 Katowice

Poznaj nas w social mediach

Porady prawne specjalistów:

Nasze blogi:

Polub nas:

Adwokat Katowice - Iwo Klisz

Klisz i Wspólnicy, Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria Adwokacka Katowice

Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i od ponad 10 lat prowadzę sprawy sądowe oraz doradzam Klientom indywidualnym oraz firmom.

Zajmuję się przede wszystkim prawem spadkowym, rodzinnym, prawem pracy oraz przygotowywaniem umów.

Od 2013 roku buduję firmę prawniczą – Kancelarię Prawną Klisz i Wspólnicy. Kancelaria adwokacka, której jestem założycielem i wspólnikiem zarządzającym, ma oddziały w Katowicach, we Wrocławiu, w Poznaniu i w Gdańsku. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych.

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mojej Kancelarii adwokackiej, a także zasadami współpracy z nami. Świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, nieruchomości, sprawach karnych, spadkowych, odszkodowaniach, windykacji długów, sporach z ZUS.

Kancelaria prawna Klisz i Wspólnicy – adwokaci i radcowie prawni – Katowice

W skład zespołu Kancelarii Klisz i Wspólnicy wchodzą tylko adwokaci i radcowie prawni. Dlatego możesz mieć pewność, że Twojej sprawy nie będzie prowadził aplikant ani asystent tylko zawodowy adwokat.

Nasi prawnicy pochodzą z różnych miast i mają różne specjalizacje. Dzięki temu nad Twoją sprawą nie pracuje tylko jeden prawnik, ale cały zespół osób, który wspiera się wzajemnie doświadczeniami i wiedzą z różnych dziedzin prawa. Taki system pracy sprawia, że pomoc prawna, jaką świadczy nasza Kancelaria adwokacka, jest skuteczna, a jakość obsługi spraw stoi na wysokim poziomie. 

Utrzymywanie oddziałów w czterech miastach i koordynowanie ich pracy powoduje, że nasza Kancelaria jest bardzo dobrze zorganizowana. Stawiamy duży nacisk na to, żeby Twój prawnik był dla Ciebie dostępny, a kontakt z nim przebiegał szybko i skutecznie.

Co więcej, każdy adwokat i radca prawny z Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Katowic oraz z innych naszych oddziałów pracuje dla Ciebie i możesz liczyć od każdego członka naszego zespołu, co sprawia, że obsługa prawna, jaką oferujemy, spełni Twoje oczekiwania.

Kancelaria adwokacka Katowice – co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną, skierowaną do przedsiębiorców oraz osób prywatnych. W przeważającej części przypadków każda współpraca z Kancelarią Klisz i Wspólnicy rozpoczyna się od Twojego spotkania z adwokatem lub radcą prawnym. Przed spotkaniem nasza asystentka telefonicznie lub mailowo upewni się, że jesteśmy w stanie Ci pomóc, umówi termin Twojego spotkania z naszym prawnikiem i przekaże mu zarys sprawy, z którą do nas przychodzisz.

Na spotkaniu adwokat lub radca prawny ustali, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Musisz wiedzieć, że Kancelaria Prawna nie działa jak sklep, w którym możesz kupić ubrania w różnych kolorach i rozmiarach. Prawnik bardziej przypomina krawca, który ustala potrzeby Klienta, potem ściąga z niego miarę, wyszukuje materiał, doradza i sugeruje pewne rozwiązania oraz kalkuluje koszty. Często krawiec musi wykonać bardzo wiele czynności, zanim przystąpi do szycia.

Musisz też wiedzieć, że w pracy prawnika, podobnie jak w pracy krawca, nie ma dwóch takich samych sytuacji i dwóch takich samych spraw, dlatego nie ma też dwóch takich samych rozwiązań i zawsze trzeba sięgać do czynności indywidualnych, dostosowanych do problemu. Są tylko rozwiązania szyte na miarę i to właśnie wyróżnia profesjonalne doradztwo prawne.

Czasem dla rozwiązania Twojego problemu wystarczająca jest tylko rozmowa z prawnikiem. W takim wypadku zostanie Ci udzielona porada prawna, w ramach której nasz adwokat lub radca prawny wyjaśni Ci Twoją sytuację prawną i wskażę jakie działania możesz podjąć.

Jeśli Twój problem wymaga interwencji w postaci przygotowania pisma (np. wezwania, odpowiedzi na wezwanie drugiej strony) lub wzięcia udziału w negocjacjach czy spotkaniu z Twoim przeciwnikiem, prawnik przedstawi Ci założenia oraz koszty takiej współpracy.

Jeśli Twój problem jest bardziej złożony i wymaga założenia sprawy sądowej, nasz adwokat lub radca prawny przedstawi Ci możliwe scenariusze i koszty postępowania sądowego, wyjaśni jakie dowody powinieneś zdobyć, żeby sprawa zakończyła się z pozytywnym wynikiem, a także przedstawi Ci koszty współpracy w tym zakresie z Kancelarią.

Nie przyjmujemy w szczególności zleceń, które mają polegać tylko na przygotowaniu pojedynczego pisma w sprawie przed sądem. Jeśli zajmujemy się Twoją sprawą, to robimy to kompleksowo. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za całą sprawę, a nie tylko za fragment w postaci pisma, pozwu czy wniosku.

Adwokat, Prawnik Katowice

Nasze specjalizacje

Mój zespół – adwokaci i radcowie prawni – Katowice

Od lat nasz zespół stale się powiększa. Naszych prawników wybieramy bardzo starannie. Liczy się dla nas wiedza, doświadczenie i profesjonalizm, ale nie tylko. Ważna jest też skuteczność i etyka w działaniu, a także właściwe spojrzenie na rolę adwokata czy radcy prawnego. Współpracujemy tylko z takimi prawnikami, z którym mamy wspólny system wartości i dla których liczy się przede wszystkim nasz Klient – czyli Ty, abyś miał pewność, że nasi adwokaci to godni zaufania partnerzy.

Z pomocą naszej Kancelarii Adwokackiej w Katowicach uzyskasz wsparcie z zakresu różnych dziedzin prawa. Naszą specjalnością jest prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo cywilne, pracy, nieruchomości, pomoc w uzyskaniu odszkodowania, spory z ZUS, czy prawne wspieranie działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne i firmy.

katowice prawo pracy

Adwokat Katowice

Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy

Kontakt:

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

adwokat katowice prawo pracy
Katowice Kancelaria Adwokacka adwokat Iwo Klisz
Kontakt do wspólnika zarządzającego

Jestem właścicielem Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Każdego dnia dbam o to, żeby Klienci mojej Kancelarii mogli korzystać z usług prawnych na najwyższym możliwym poziomie.

Jeśli chcesz skontaktować się bezpośrednio ze mną, napisz do mnie na i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Osobiście zastanowię się na Twoją sprawą i przekażę ją do tego prawnika z mojego zespołu, który w mojej ocenie najlepiej ją poprowadzi.

Pozdrawiam serdecznie, adwokat Iwo Klisz