fbpx

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy
– Oddział w Gdańsku

O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Prawna Gdańsk

ul. Czopowa 14/20
tel. 71 740 50 00
i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Poznaj nas w social mediach

Nasze blogi:

Najnowsze artykuły

Polub nas:

Adwokat Gdańsk

Adwokat Iwo Klisz – wspólnik zarządzający w Kancelarii Klisz i Wspólnicy

adwokat gdańsk

Nazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i wspólnikiem zarządzającym w Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy. Główna siedziba mojej kancelarii adwokackiej znajduje się we Wrocławiu. Jakiś czas temu otworzyliśmy jednak również oddział w Gdańsku, aby również tam nasi prawnicy mogli świadczyć usługi prawne.

Kancelaria Prawna w Gdańsku

Przyznam, że od lat marzyłem o otwarciu oddziału mojej kancelarii w Gdańsku. To naprawdę piękne miasto, które znajduje się nad samym morzem. Myślałem o tym, jak wyglądałaby nazwa mojej Kancelarii niedaleko wybrzeża: Iwo Klisz Adwokat Gdańsk. Mimo, że w Gdańsku występuje duża konkurencja wśród adwokatów, a kancelarie adwokackie są na każdym rogu, chciałem spróbować swoich sił, jako adwokat w Gdańsku. Udało się. Od dłuższego czasu z powodzeniem moja kancelaria adwokacka w Gdańsku prowadzi sprawy sądowe wielu klientów.

Manager oddziału kancelarii prawnej w Gdańsku

Pomimo tego, że obecnie prawnik może wiele spraw załatwić całkowicie zdalnie (włącznie z udzieleniem porady prawnej), to czasem konieczne jest spotkanie prawnika z klientem na żywo. Jako, że większość czasu spędzam w głównej siedzibie mojej kancelarii prawnej, do oddziału w Gdańsku musiałem znaleźć solidnego prawnika, który oprócz zadań typowo prawniczych, pełniłby rolę manager oddziału kancelarii w Gdańsku.

Prawnik Gdańsk – radca prawny Michał Koralewski

Jest mi niezmiernie miło, że udało mi się znaleźć odpowiedniego prawnika bardzo szybko. Managerem oddziału kancelarii Klisz i Wspólnicy w Gdańsku został radca prawny Michał Koralewski. Jest to naprawdę świetny prawnik z wieloletnim doświadczeniem. Mecenas Koralewski specjalizuje się głównie w sprawach z zakresu: prawa gospodarczego i upadłościowego.

Jako prawnik w Gdańsku prowadzi również sprawy spadkowe, rozwody, podziały majątku, a także sprawy z zakresu prawa pracy.

prawnik gdańsk

Jeżeli szukasz pomocy prawnika w Gdańsku z Mecenasem Koralewskim możesz skontaktować się mailowo lub telefonicznie:

tel. 717 405 000
biuro@adwokat-wroclaw.biz.pl

Kancelaria adwokacka w Gdańsku – Adwokat Gdańsk

Nie wykluczam, że w przyszłości będę szukał kolejnych współpracowników (adwokatów i radców prawnych) do mojej kancelarii prawnej w Gdańsku. Liczba klientów z miesiąca na miesiąc rośnie, a moim marzeniem jest posiadanie naprawdę rozbudowanego oddziału kancelarii prawnej w Gdańsku.

Kontakt:

Kontakt telefoniczny

+ 48 71 740 50 00

Kontakt e-mail

i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Nasze specjalizacje

" Jedynym sposobem aby osiągnąć prawdziwe spełnienie jest wiara w to, że wykonujesz świetną robotę. A jedynym sposobem na robienie świetnej roboty jest kochanie tego, co robisz." - Steve Jobs

Sprawdzona Kancelaria Prawna

Przeczytaj, co mówią o nas nasi Klienci