fbpx
POBIERZ DARMOWEGO EBOOKA: ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW

W ebooku omówiliśmy następujące tematy:

    • zatrudnienie cudzoziemca pochodzącego z Unii Europejskiej, jak i spoza UE,
    • sytuacja prawna w przypadku zatrudnienia obcokrajowca na jedną z powszechnych umów tj. umowę zlecenie, umowę o dzieło, umowę o pracę,
    • konsekwencje związane z zatrudnianiem cudzoziemców na czarno.

Wpisz maila, abyśmy mogli udostępnić Ci ebooka.

Autorzy E-booka
Adwokat Iwo Klisz
Adwokat Iwo Klisz
Założyciel Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Związany z prawem pracy od początku swojej kariery zawodowego prawnika. Aktywnie zajmuje się prawem pracy – prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców, menedżerów i pracowników działów kadr. Autor publikacji i licznych artykułów eksperckich dotyczących prawa pracy w prasie branżowej.
Radca Prawny Michał Koralewski
Manager oddziału Kancelarii Klisz i Wspólnicy w Gdańsku. Specjalista z zakresu prawa pracy. Autor licznych publikacji oraz artykułów eksperckich z zakresu prawa. Od wielu lat wspiera prawnie pracodawców, pomagając im rozwiązywać problemy na każdej płaszczyźnie.
Radca Prawny Michał Koralewski
adwokat wrocław prawo pracy
Radca prawny Malwina Stasiewicz
Specjalista z zakresu prawa pracy, posiada doświadczenie na stanowisku dyrektora kadr. Zajmuje się obsługą prawną pracodawców oraz wspiera kierowników i dyrektorów działów HR.
Adwokat Anna Paszkowska-Wójcik
Specjalista z zakresu prawa pracy. Od lat pomaga prawnie przedsiębiorcom, reprezentując ich interesy w sądzie oraz podczas negocjacji. Specjalizuje się w sprawach z zakresu zakazu konkurencji oraz umów NDA.
Adwokat Paszkowska-Wójcik