umowa o zachowaniu poufności
POBIERZ WZÓR UMOWY O ZACHOWANIU POUFNOŚCI WRAZ Z OMÓWIENIEM

W naszej Kancelarii od lat świadczymy usługi prawne związanie z umową NDA. Pobierz naszego darmowego ebooka “wzór umowy o zachowaniu poufności wraz z omówieniem”, w którym, oprócz kompleksowego wzoru umowy, który będziesz mógł samodzielnie zastosować w praktyce, wyjaśniamy następujące kwestie:

  • Czym jest umowa NDA a czym klauzula poufności?
  • Kiedy należy podpisać umowę NDA, a kiedy klauzulę poufności?

Jeżeli chcesz uniknąć problemów prawnych i w sposób prawidłowy sformułować umowę o zachowaniu poufności, pobierz nasz e-book.

Wpisz maila, abyśmy mogli udostępnić Ci e-booka.

Autorzy E-booka
Adwokat Iwo Klisz
Adwokat Iwo Klisz

Założyciel Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Związany z prawem pracy od początku swojej kariery zawodowego prawnika. Aktywnie zajmuje się prawem pracy -prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców, menedżerów i pracowników działów kadr. Autor publikacji i licznych artykułów eksperckich dotyczących prawa pracy w prasie branżowej.

Radca Prawny Michał Koralewski
Manager oddziału Kancelarii Klisz i Wspólnicy w Gdańsku. Specjalista z zakresu prawa pracy. Autor licznych publikacji oraz artykułów eksperckich z zakresu prawa. Od wielu lat wspiera prawnie pracodawców, pomagając im rozwiązywać problemy na każdej płaszczyźnie.
Radca Prawny Michał Koralewski
kancelarie prawne wrocław
Adwokat Anna Paszkowska-Wójcik

Specjalista z zakresu prawa gospodarczego. Od lat pomaga prawnie przedsiębiorcom, reprezentując ich interesy w sądzie oraz podczas negocjacji. Specjalizuje się w sprawach z zakresu zakazu konkurencji oraz umów NDA.