Rozwód z orzekaniem o winie, czy bez?
POBIERZ DARMOWEGO EBOOKA:
ROZWÓD Z ORZEKANIEM O WINIE,
CZY BEZ? - PORADNIK

Oddajemy w Twoje ręce poradnik stworzony przez adwokatów specjalizujących się w sprawach rozwodowych od lat. Pisząc tego ebooka, chcieliśmy w praktyczny sposób ukazać różnice między rozwodem z orzekaniem o winie a rozwodem bez orzekania o winie. Omówiliśmy również dokładnie zagadnienie odpowiedzi na pozew rozwodowy.

Tą publikacją postaramy się wesprzeć Cię, wskazując jakie masz prawne możliwości rozwiedzenia się i jakie skutki one wywołują.

Wpisz maila, abyśmy mogli udostępnić Ci ebooka.

Autorzy E-Booka

adwokat michał dziedzic

Adwokat Michał Dziedzic

Specjalista od prawa rodzinnego (rozwody, podziały majątku, alimenty) w Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Podczas swojej kariery prawniczej pomógł już setkom klientów w trakcie rozpraw rozwodowych.

iwo klisz i wspólnicy

Adwokat Iwo Klisz

Założyciel Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Od początku swojej kariery jako adwokat, związany z prawem rodzinnym (szczególnie w zakresie spraw rozwodowych). Doświadczeniami i szeroką wiedzą z zakresu prawa dzieli się na eksperckich blogach prawniczych.

bartosz kuczyński adwokat

Adwokat Bartosz Kuczyński

Specjalista od prawa rodzinnego oraz spadkowego w Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Świadczy rzetelną pomoc w trudnych dla Klientów chwilach (podczas spraw rozwodowych, spadkowych).