Obsługa przedsiębiorców, spółek i firm Wrocław

Adwokat Wrocław - Klisz i Wspólnicy Kancelaria adwokatów i radców prawnych

Specjalizacja - prawo gospodarcze


adwokat wrocław

adwokat Iwo Klisz z Wrocławia

Moja praca polega na dobieraniu optymalnych rozwiązań prawnych dla ludzi biznesu, które zapewniają rozwój lub poprawiają bezpieczeństwo prowadzonych przez nich spółek i firm.

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ:

Facebook Twitter Googleplus Linkedin

KANCELARIA KLISZ I WSPÓLNICY

Biuro we Wrocławiu
ul. Joachima Lelewela 23/7
tel. 71 740 50 00
tel. kom 695 560 425

strona www: adwokat-wroclaw.biz.pl

Specjalizacja - obsługa prawna firm, spółek

Od początku swojej kariery zawodowego prawnika praktykowałem w kancelariach prawnych we Wrocławiu, które świadczyły usługi związane ze stałą obsługą prawną przedsiębiorców. Pracując nad dużymi projektami w zespole doświadczonych prawników wiele się nauczyłem.

Do tej pory świadczyłem takie usługi na rzecz podmiotów z branży elektronicznej, budowlanej, bankowej, transportowej, ubezpieczeniowej i energetycznej, a także zajmujących się obrotem nieruchomościami.

.

Dlatego jedną z wiodących specjalizacji mojej kancelarii adwokackiej we Wrocławiu jest świadczenie stałej obsługi prawnej na rzecz firm i spółek.

W ramach realizowanych usług prowadzę procesy przed sądem gospodarczym, zajmuję się windykacją roszczeń, kwestiami pracowniczymi, zakładam i przekształcam spółki oraz doradzam w ramach bieżącej działalności gospodarczej moich Klientów.

Jakimi zasadami kieruje przy stałej współpracy z przedsiębiorcami?

Monitoring. Nie czekam bezczynnie na najbliższe zlecenia od Ciebie, ale wyszukuje i wskazuję Ci te zagadnienia związane z działalnością Twojej firmy, które wymagają interwencji prawnika, po to żebyś mógł sprawniej i bezpieczniej ją prowadzić. Dzięki temu zyskujesz więcej czasu na to, co jest dla Ciebie ważne - badanie rynku i potrzeb Twoich Klientów.

Rozwiązania. Nie wskazuję Ci tylko problemów i ryzyk, ale wyjaśniam także w jaki sposób ich uniknąć.

Komunikacja. Nie czekam, aż zapytasz się co z Twoją sprawą, tylko raportuje postępy. Jestem świadomy tego, że nie tylko ja muszę wiedzieć, że zlecona sprawa toczy się właściwym torem, ale również Ty powinieneś o tym wiedzieć. W zależności od kształtu umowy składam Ci miesięczne albo tygodniowe raporty z prowadzonych spraw i wskazuje procentowe szanse na ich wygraną.

Rzetelność. Zdaje sobie sprawę z tego, że moi Klienci poświęcili wiele swojego czasu, pracy i osobistego zaangażowania, żeby zbudować swoje firmy. Ja też w ten sposób budowałem swoją kancelarię, dlatego szanuję ten wysiłek i uważam, że zobowiązuje mnie on do dokładania najwyższej zawodowej staranności przy wykonywaniu zleconych mi czynności.

Terminowość. Nie mogę Ci obiecać, że zawsze szybko znajdę rozwiązanie na Twoje problemy, ale o tym, że zlecona przez Ciebie kwestia jest problematyczna i będzie wymagała dłuższego zastanowienia dowiesz się już przy wstępnej rozmowie. Zlecenia nie wymagające dużego nakładu czasu zawsze wykonywane są w ustalonym wcześniej terminie.

Oszczędność. Wykonuję swoją pracę w sposób właściwy i oszczędny, tak aby nadmiernie nie obciążać Cię kosztami obsługi prawnej. Sporządzane przeze mnie opinie i ekspertyzy zawierają tylko tyle merytorycznych treści ile ich naprawdę potrzeba. Wyniki analizy zawsze otrzymujesz w czytelnych punktach.

Dyspozycyjność. Jestem dyspozycyjny, a o wszelkich nieobecnościach zawsze na bieżąco Cię informuję.

.