fbpx

O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Klisz i Wspólnicy

ul. Joachima Lelewela 23/7

53 – 505 Wrocław

Biuro w Poznaniu

ul. Bóżnicza 1/14

Biuro w Katowicach

ul. Sobieskiego 27/30

Biuro w Gdańsku

ul. Czopowa 14/20

tel. 71 740 50 00

tel. kom. 695 560 425

Poznaj nas w social mediach

Najnowsze posty

Nasze blogi:

Polub nas:

Prawo pracy

Adwokat Wrocław

Kancelaria prawa pracy Wrocław

Prawo pracy to jedna z czołowych specjalizacji Kancelarii Klisz i Wspólnicy.

adwokat wrocław i poznań prawo pracyZałożyciel Kancelarii adwokat Iwo Klisz jest związany z prawem pracy od początku swojej kariery zawodowego prawnika. W przeszłości był członkiem zespołu prawników świadczących usługi prawne podmiotom zatrudniającym setki pracowników m.in banków i zakładów energetycznych.

W tym czasie miał możliwość styczności z wieloma zagadnieniami z zakresu prawa pracy, prowadził dziesiątki spraw sądowych przeciwko pracownikom, a także sporządzał opinie i ekspertyzy prawne dotyczące różnych zagadnień związanych z prawem pracy.

Od tego czasu adwokat Iwo Klisz aktywnie zajmuje się prawem pracy, prowadzi szkolenia z tego zakresu dla przedsiębiorców, menedżerów i pracowników działów kard, a także jest autorem publikacji i artykułów eksperckich dotyczących prawa pracy w prasie branżowej.

Zdobytym doświadczeniem podzielił się z członkami zespołu Kancelarii Klisz i Wspólnicy i stworzył grupę prawników (adwokatów i radców prawnych) specjalizujących się w prawie pracy.

Adwokat specjalista z prawa pracy dla pracodawców

Obecnie Kancelaria Klisz i Wspólnicy z Wrocławia obsługuje z zakresu prawa pracy pracodawców z branż automotiv, transportowej i spedycyjnej, a także przedsiębiorstwa produkcyjne i budowlane.

Współpraca z pracodawcami polegał głównie na wsparciu Szefów Działów Kard, którzy konsultują z naszymi prawnikami procedury działań kadrowych takich jak zmiana warunków pracy i płacy, zwolnienia indywidualne i grupowe, zmiana systemu czasu pracy lub zakładowych źródeł prawa pracy (regulaminy, statuty, układy zbiorowe pracy), a także kwestie związane z zakazem konkurencji i tajemnicą przedsiębiorstwa oraz przetwarzaniem danych osobowych pracowników.

W tym zakresie przygotowujemy notatki i opinie prawne, redagujemy i opiniujemy pisma, którymi posługuje się Dział Kadr, a także analizujemy i przygotowujemy funkcjonującą u pracodawcy dokumentację.

Współpraca Kancelarii z Działem Kadr pozwala szybciej uporać się z nawałem pracy, który w tych działach jest codziennością, a nadto znacznie zmniejsza ryzyko negatywnych konsekwencji, które mogą wyniknąć z działań podejmowany w tym zakresie przez pracodawcę na polu prawa pracy.

Nie ograniczamy się do obsługi pracodawców z Wrocławia. Nasi Klienci to firmy z całego kraju.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: www.prawnik-dla-pracodawcy.pl

Adwokat specjalista z prawa pracy dla pracowników

Nie jesteśmy tylko prawnikami dla przedsiębiorców. Zapewniamy pomoc i wsparcie także dla pracowników, którzy stają do nierównej walki z pracodawcą obwarowanym specjalistami ze swoich działów prawnych i drogimi prawnikami.

Nasze wieloletnie doświadczenie i występowanie zarówno po stronie pracodawców jak i pracowników sprawia, że nie obawiamy się walczyć jak równy z równym z prawnikami największych pracodawców w kraju. Pozywamy banki, grupy kapitałowe, holdingi i inne organizacje, wobec których pracownik czuje się bezsilny.

Nasi prawnicy pomagają pracownikom uzyskiwać od takich podmiotów odszkodowania związane z bezprawnym rozwiązaniem umowy o pracę, stosowaniem wobec pracownika mobbingu lub dyskryminacji albo wynikające z umów o zakazie konkurencji, a także odprawy pieniężne, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych i wiele innych świadczeń, które należą się pracownikom na podstawie przepisów prawa pracy.

Lider działu prawa pracy w Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Specjalistą z zakresu prawa pracy w Poznaniu jest również adwokat Bartosz Kuczyński, który niedawno poszerzył grono naszej kancelarii Klisz i Wspólnicy.

Przeczytaj opinie zadowolonych Klientów Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Klienci cenią nas za rzetelność, terminowość, słowność i profesjonalizm. Na sali sądowej czują się przy nas bezpiecznie i godnie. Poza salą rozpraw jesteśmy doceniani za dobrym szybki i miły kontakt. Przeczytaj sam.

Ekspercki blog prawniczy dla pracowników i pracodawców

Wyrazem naszego szczególnego zainteresowania prawem pracy jest ekspercki blog prawniczy dotyczący prawa pracy zatytułowany Wypowiedzenie umowy o pracę i prowadzony przez adwokata Iwo Klisz. Na blogu omawiamy kwestie związane z ustaniem umowy o pracę, a także roszczenia pracowników wynikające z naruszenia przepisów prawa pracy przy rozwiązywaniu umowy o pracę.

Więcej na: www.wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl

 

Zajrzyj na na nasz Kanał na You Tube

Kontakt:

Biuro we Wrocławiu

+ 48 695 560 425

Biuro w Poznaniu

+ 48 669 452 900

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku