O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

obsługa prawna kancelaria adwokacka we wrocławiu

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Klisz i Wspólnicy

ul. Joachima Lelewela 23/7

53 – 505 Wrocław

Biuro w Poznaniu

ul. Bóżnicza 1/14

Biuro w Gdańsku

ul. Kartuska 31c/1

tel. 71 740 50 00

tel. kom. 695 560 425

Poznaj nas w social mediach

Specjalizacja – Prawo Karne

adwokat wrocławNazywam się Iwo Klisz, jestem adwokatem i liderem zespołu zawodowych prawników (adwokatów i radców prawnych) specjalizujących się w prawie karnym.

Każdego dnia pracuje nad tym, żeby zapewnić Klientom Kancelarii Klisz i Wspólnicy najwyższy poziom obsługi oraz dbam o motywację i zaangażowanie moich prawników. 

Poniżej wyjaśnię Ci kiedy możesz liczyć na pomoc adwokatów z mojej Kancelarii, a także pokaże Ci, kto będzie prowadził Twoją sprawę.

Sprawa karna – jak wygląda i czy potrzebuje adwokata?

Postawiono Ci zarzut popełnienia przestępstwa lub wykroczenia? Otrzymałeś wezwanie na policję albo na prokuraturę? Jesteś ofiarą przestępstwa i próbujesz dochodzić sprawiedliwości?

Powyższe sytuacje oznaczają, że jesteś lub za niedługą będziesz uczestnikiem sprawy karnej.

Z perspektywy wielu lat doświadczeń, które zdobyłem jako adwokat, mogę Ci powiedzieć, że sprawa karna to kilkukrotne przesłuchania w komisariacie policji, prokuraturze i sądzie. Konieczność brania udziału w rozprawach, konfrontacjach i okazaniach oraz zadawania pytań świadkom, a w niektórych przypadkach także biegłym sądowym.

W sprawie karnej spotkasz policjantów pracujących do późna w ciasnych pokojach, w których jednocześnie prowadzi się kilka przesłuchań i prokuratorów, którzy o istnieniu Twojej sprawy dowiedzieli się rano w dniu rozprawy.

Jeśli sprawa karna przytrafia się osobie Ci bliskiej musisz być gotowy na to, że osoba ta może być aresztowana, co będzie oznaczać, że kontakty z nią oraz wiadomości o sprawie zostaną bardzo ograniczone, zaś stan taki może trwać całe miesiące, a nieraz nawet lata.

Sprawa karna to miesiące oczekiwania na wyznaczenie kolejnej rozprawy, w czasie których nic się nie dzieje, po których zapada wyrok sądu, a Ty masz tylko 14 dni na przygotowanie ewentualnej apelacji.

Niezależnie od tego, czy sprawa karna dotyczy bezpośrednio Ciebie, czy osoby Ci bliskiej, a także bez względu na to, czy jesteś w sprawie oskarżonym, podejrzanym czy pokrzywdzonym adwokaci z Działu Prawa Karnego mojej Kancelarii są do Twojej dyspozycji.

Adwokaci – specjalizacja prawo karne

Dział Prawa Karnego w Kancelarii Klisz i Wspólnicy składa się z adwokatów, którzy niemal wyłącznie prowadzą sprawy karne. W zleconych sprawach planujemy linię obrony, zapoznajemy się z dowodami zgromadzonymi przez prokuratora i policję na Twoją niekorzyść, szukamy luk w rozumowaniu organów ścigania, a także powołujemy i przedstawiamy dowody pozwalające na osiągnięcie końcowego sukcesu w sprawie. Dbamy o to, żeby sędzia nie pominął żadnego dowodu i żadnego szczegółu, a w razie kiedy nie zgadzamy się z zapadłym wyrokiem przygotowujemy apelację do sądu wyższej instancji lub kasację do Sądu Najwyższego.

Specjalizacja w zakresie prawa karnego sprawia, że Twoją sprawą zajmuje się profesjonalista z bogatym doświadczeniem w zakresie prawa karnego.

Zlecając nam sprawę możesz być pewien, że reprezentuje Cię zespół adwokatów, a nie pojedynczy obrońca. Wymiana wzajemnych doświadczeń i poglądów członków zespołu sprzyja tworzeniu najlepszej możliwej strategii procesowej i zwiększa szanse na pozytywne zakończenie zleconej sprawy.

Przeczytaj: Jazda pod wpływem alkoholu

Specjaliści od spraw karnych z Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Większość spraw karnych w Kancelarii Klisz i Wspólnicy prowadzonych jest przez adwokat Annę Paszkowską – Wójcik.

Kiedy nawiązać kontakt z adwokatem w sprawie karnej

Pamiętaj, w sprawach karnych bardzo często o wyniku całego procesu decyduje treść pierwszego przesłuchania w sprawie i pierwszych czynności w sprawie. Nie powinieneś zwlekać, tylko kontaktować się z adwokatem na samym początku sprawy karnej, bo późniejszy kontakt może znacznie skomplikować linię obrony.

Więcej o sprawach karnych i prawie karnym – porady adwokata z Wrocławia

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, czy chcesz zlecić swoją sprawę karną adwokatom z Działu Prawa Karnego Kancelarii Klisz i Wspólnicy zachęcam Cię do przeczytania poniższych artykułów. Dzięki temu dowiesz się, jak będzie wyglądała Twoja sprawa karna i jak się do niej najlepiej przygotować. Zostałeś oskarżony o przestępstwo? Koniecznie przeczytaj poniższe artykuły: Jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem? Koniecznie przeczytaj:

Przeczytaj opinie zadowolonych Klientów Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Klienci cenią nas za rzetelność, terminowość, słowność i profesjonalizm. Na sali sądowej czują się przy nas bezpiecznie i godnie. Poza salą rozpraw jesteśmy doceniani za dobry, szybki i miły kontakt. Przeczytaj sam.

Opinie na „Facebook” Opinie na „Google Maps” Opinie na „Ofachowcach.pl”

Kontakt:

Kontakt e-mail

i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Kontakt telefoniczny

+ 48 71 740 50 00

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku