Prawo Karne

Adwokat Wrocław - Klisz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Specjalizacja - Prawo Karne


adwokat wrocław

adwokat Iwo Klisz z Wrocławia

Każdego dnia najlepiej jak potrafię szukam sposobów na uniewinnienie moich Klientów, a także pomagam ofiarom przestępstw

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ:

Facebook Twitter Googleplus Linkedin

KANCELARIA KLISZ I WSPÓLNICY

Biuro we Wrocławiu
ul. Joachima Lelewela 23/7
tel. 71 740 50 00
tel. kom 695 560 425

strona www: adwokat-wroclaw.biz.pl

Sprawa karna

Postawiono Ci zarzut popełnienia przestępstwa lub wykroczenia? Otrzymałeś wezwanie na policję albo na prokuraturę? Jesteś ofiarą przestępstwa i próbujesz dochodzić sprawiedliwości?

Powyższe sytuacje oznaczają, że jesteś lub za niedługą będziesz uczestnikiem sprawy karnej.

Z perspektywy wielu lat doświadczeń, które zdobyłem jako adwokat, mogę Ci powiedzieć, że sprawa karna to kilkukrotne przesłuchania w komisariacie policji, prokuraturze i sądzie. Konieczność brania udziału w rozprawach, konfrontacjach i okazaniach oraz zadawania pytań świadkom, a w niektórych przypadkach także biegłym sądowym.

W sprawie karnej spotkasz policjantów pracujących do późna w ciasnych pokojach, w których jednocześnie prowadzi się kilka przesłuchań i prokuratorów, którzy o istnieniu Twojej sprawy dowiedzieli się rano w dniu rozprawy.

Jeśli sprawa karna przytrafia się osobie Ci bliskiej musisz być gotowy na to, że osoba ta może być aresztowana, co będzie oznaczać, że kontakty z nią oraz wiadomości o sprawie zostaną bardzo ograniczone, zaś stan taki może trwać całe miesiące, a nieraz nawet lata.

Sprawa karna to miesiące oczekiwania na wyznaczenie kolejnej rozprawy, w czasie których nic się nie dzieje, po których zapada wyrok sądu, a Ty masz tylko 14 dni na przygotowanie ewentualnej apelacji.

Niezależnie od tego, czy sprawa karna dotyczy bezpośrednio Ciebie, czy osoby Ci bliskiej, a także bez względu na to, czy jesteś w sprawie oskarżonym, podejrzanym czy pokrzywdzonym adwokaci z Działu Prawa Karnego mojej Kancelarii są do Twojej dyspozycji.

Adwokat Iwo Klisz
założyciel i wspólnik zarządzający
w Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia

Adwokaci - specjalizacja prawo karne

Dział Prawa Karnego w Kancelarii Klisz i Wspólnicy składa się z adwokatów, którzy niemal wyłącznie prowadzą sprawy karne. W zleconych sprawach planujemy linię obrony, zapoznajemy się z dowodami zgromadzonymi przez prokuratora i policję na Twoją niekorzyść, szukamy luk w rozumowaniu organów ścigania, a także powołujemy i przedstawiamy dowody pozwalające na osiągnięcie końcowego sukcesu w sprawie. Dbamy o to, żeby sędzia nie pominął żadnego dowodu i żadnego szczegółu, a w razie kiedy nie zgadzamy się z zapadłym wyrokiem przygotowujemy apelację do sądu wyższej instancji lub kasację do Sądu Najwyższego.

Specjalizacja w zakresie prawa karnego sprawia, że Twoją sprawą zajmuje się profesjonalista z bogatym doświadczeniem w zakresie prawa karnego.

Zlecając nam sprawę możesz być pewien, że reprezentuje Cię zespół adwokatów, a nie pojedynczy obrońca. Wymiana wzajemnych doświadczeń i poglądów członków zespołu sprzyja tworzeniu najlepszej możliwej strategii procesowej i zwiększa szanse na pozytywne zakończenie zleconej sprawy.

Kiedy nawiązać kontakt z adwokatem w sprawie karnej

Pamiętaj, w sprawach karnych bardzo często o wyniku całego procesu decyduje treść pierwszego przesłuchania w sprawie i pierwszych czynności w sprawie. Nie powinieneś zwlekać, tylko kontaktować się z adwokatem na samym początku sprawy karnej, bo późniejszy kontakt może znacznie skomplikować linię obrony.

Więcej o sprawach karnych i prawie karnym - porady adwokata z Wrocławia

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, czy chcesz zlecić swoją sprawę karną adwokatom z Działu Prawa Karnego Kancelarii Klisz i Wspólnicy zachęcam Cię do przeczytania poniższych artykułów. Dzięki temu dowiesz się, jak będzie wyglądała Twoja sprawa karna i jak się do niej najlepiej przygotować.

Zostałeś oskarżony o przestępstwo? Koniecznie przeczytaj poniższe artykuły:

Jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem? Koniecznie przeczytaj:

Przeczytaj opinie zadowolonych Klientów Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Opinie na "Facebook"- Opinie na "Google Maps"- Opinie na "Ofachowcach.pl"