Adwokat Bydgoszcz –
Kancelaria Adwokacka Klisz i Wspólnicy
w Bydgoszczy

O Kancelarii Klisz i Wspólnicy

obsługa prawna kancelaria adwokacka we wrocławiu

Naszą Kancelarię tworzy zespół osób wierzący we wspólne wartości takie jak profesjonalizm, staranność i jakość w obsłudze klienta.

Naszą misją jest to, żeby na zawsze pozostać prawnikiem z ludzką twarzą. Uważamy, że nie wystarczy mówić tylko do rzeczy, bo trzeba też mówić do ludzi.

Żargon prawniczy zostawiamy dla sędziów i prokuratorów, a naszym Klientom naprawdę wyjaśniamy jak działa prawo. 

Kancelaria Prawna Bydgoszcz

Poznaj nas w social mediach

Najnowsze artykuły

Adwokat Bydgoszcz

PRAWNIK BYDGOSZCZ – ODDZIAŁ KANCELARII KLISZ I WSPÓLNICY

adwokat bydgoszcz kancelaria adwokacka bydgoszczNazywam się Iwo Klisz. Jestem adwokatem i specjalistą z zakresu prawa spadkowego oraz postępowań o rozwód i podział majątku.

Jednocześnie zarządzam Kancelarią Adwokacką Klisz i Wspólnicy. Nasz zespół liczy kilkudziesięciu prawników (radców prawnych i adwokatów). Każdy z nich zajmuje się w Kancelarii określoną gałęzią prawa. Dzięki temu każdy adwokat i radca prawny z Kancelarii Klisz i Wspólnicy jest cenionym i prawdziwym specjalistą. Taki sposób działania zaowocował tym, że moja Kancelaria Prawna odnosi niemałe sukcesy już w 4 miastach. Teraz planuję otworzyć kolejny oddział mojej Kancelarii Adwokackiej. Zaplanowałem, że kolejnym krokiem w rozwoju mojej prawniczej firmy będzie Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy.

Kancelaria Prawna Bydgoszcz – następny przystanek

Iwo Klisz – adwokat Bydgoszcz. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego akurat Bydgoszcz wybrałem na kolejne miasto, w którym powstanie oddział mojej Kancelarii Prawnej. Jak już wspomniałem, moja Kancelaria Prawna znajduje się już w 4 miastach. Moi adwokaci działają już we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz od niedawna w Katowicach. Często odwiedzam oddziały mojej Kancelarii Adwokackiej, aby być w stałym kontakcie z moimi współpracownikami i nadzorować ich pracę. Jak zerkniesz na mapę Polski to zauważysz, że idealnie między Poznaniem, a Gdańskiem znajduje się… Bydgoszcz! Logistyka przemawia za tym, abym teraz rozwinął swoją Kancelarię i świadczył usługi adwokackie właśnie w Bydgoszczy. Ponadto Bydgoszcz wydaję mi się bardzo pięknym miastem, i gdy już będę miał swój wymarzony bydgoski oddział Kancelarii, będę mógł bliżej poznać to miasto.

Prawnik Bydgoszcz, Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz…

kancelaria prawna bydgoszcz

Dynamiczny rozwój mojej Kancelarii Adwokackiej i sukcesy, które odnosimy sprawiły, że jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni. To z kolei przekłada się na liczbę klientów i wejść na stronę internetową mojej Kancelarii Prawnej. Mimo, że domena ta zawiera sformułowanie adwokat Wrocław, to na frazy adwokat Bydgoszcz, prawnik Bydgoszcz, czy Kancelaria Bydgoszcz – moja strona również wyświetla się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Jest to spowodowane właśnie dużą ilością odsłon strony (Google widzi, że strona „przyciąga” odbiorców) oraz poprawną konstrukcją strony. Zatem tak naprawdę, dopóki nie otworzę Kancelarii w Bydgoszczy, a zatrudniony przeze mnie adwokat (lub radca prawny) nie zacznie obsługiwać klientów, możliwości mojej strony nie będą w pełni wykorzystane.

PRAWNIK BYDGOSZCZ - WSPÓŁPRACOWNIK POSZUKIWANY DO KANCELARII ADWOKACKIEJ W BYDGOSZCZY

Dlatego właśnie poszukuję prawnika z Bydgoszczy, który zechciałby pracować na stanowisku managera oddziału mojej Kancelarii Adwokackiej w Bydgoszczy. Jeżeli jesteś adwokatem lub radcą prawnym z Bydgoszczy i chciałbyś stać się częścią nowoczesnej, prężnie rozwijającej się Kancelarii Adwokackiej, odezwij się do mnie. Poniżej znajduje się specjalny formularz kontaktowy, do którego możesz załączyć swoje CV. Poszukuję ambitnych adwokatów i radców prawnych z Bydgoszczy. Jeżeli sam prowadzisz Kancelarię Prawną w Bydgoszczy i chcesz się rozwinąć, również możesz do mnie napisać. Porozmawiamy wtedy o rynku prawniczym w Bydgoszczy i ewentualnej współpracy, która ma prowadzić do otwarcia oddziału mojej Kancelarii Prawnej w Bydgoszczy.

Kontakt:

Kontakt e-mail

i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

Kontakt telefoniczny

+ 48 71 740 50 00

Formularz kontaktowy:

Administratorem Twoich danych osobowych jestem  Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka z/s we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w linku

Copyright 2023 © Kancelaria Prawna Bydgoszcz - Klisz i Wspólnicy