obsługa prawna kancelaria adwokacka we wrocławiu

 

Darmowy dostęp do pism i dokumentów przygotowanych przez prawników z Kancelarii „Klisz i Wspólnicy”

Dostęp do Internetowej Biblioteki Prawa Handlowego Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia jest przeznaczony dla naszych stałych czytelników.

Ty też możesz zostać stałym czytelnikiem i uzyskać dostęp do naszych zbiorów.

Wyślij swój adres e-mail, a w zamian otrzymasz hasło do darmowej wiedzy prawniczej (po zapisaniu się do Newslettera sprawdź swój e-mail).

Administratorem Danych Osobowych jest Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka, z/s Wrocław ul. Joachima Lelewela 23/7. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.