ul. Kazimierza Wielkiego 1

Wrocław

biuro@adwokat-wroclaw.biz.pl

kontakt email: 24h / 7 dni w tygodniu

+ 48 695 560 425

8.30 - 16.30 - dni robocze

Pon - Pt: 8:30 - 16:30

Obsługa Klienta

Bezpłatna analiza umowy frankowej - sankcja kredytu darmowego

Kancelaria Klisz i Wspólnicy z Wrocławia, specjalizująca się w sprawach dotyczących kredytów frankowych oferuje bezpłatną analizę umowy kredytowej.

Nie każdy kredytobiorca kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich może liczyć na wygraną z bankiem. Sukces w sprawie frankowej wobec banku zależy od treści umowy kredytowej. 

Jeżeli zawiera one określone postanowienia – tzw. klauzule abuzywne wówczas jest szansa na jej unieważnienie i zwrot wszystkich wpłaconych rat bądź odfrankowienie kredytu i zmianę waluty, po której kredyt będzie spłacany.

Wyślij nam swoją umowę i dowiedź się co możesz uzyskać.

 
bezpłatna analiza umowy kredytowej

Wyślij nam swoją umowę do analizy.

Jesteśmy adwokatami i radcami prawnymi, a w kontaktach Klientami obowiązuje nas ścisła tajemnica adwokacko-radcowska. Wszystkie Twoje dane z umowy są bezpieczne.

Przesyłając do analizy umowę kredytową wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i poświadczam zapoznanie się z polityką prywatności.

Jak określamy szanse na wygraną z bankiem? Na czym polega darmowa analiza umowy kredytowej i jakie oferuje korzyści dla frankowiczów?

Niedozwolone postanowienia wykorzystywane w umowach kredytów frankowych sprowadzały się do tego, że frankowicz w chwili zawierania umowy kredytu chf nie znał kursu wymiany walut, po którym będzie ją spłacał. W większości umów kurs ten był zależny od wskaźników ustalanych wyłącznie przez kredytodawcę. Powodowało to, że tak naprawdę bank mógł dowolnie kształtować wysokość raty. Bez względu na to, bank rzeczywiście nadużywał swojej pozycji wobec kredytodawcy, czy nie, to postanowienie powinno zostać z umowy wyeliminowane.

Istotą sprawy kredytu wyrażonego w chf jest to, jakie znacznie nabierze konkretna umowa kredytu w sytuacji, kiedy z jej treści usuniemy postanowienia niedozwolone. Czy będzie nieważna w całości, czy kredytobiorca kwoty wyrażone w chf będzie mógł spłacać kredyt w złotówkach lub po kursie NPB. Odpowiedź na to pytanie w przypadku Twojej umowy zostanie udzielona po bezpłatnej analizie umowy frankowej wykonanej przez naszą Kancelarię.

Jak  skorzystać z bezpłatnej analizy umowy kredytowej? Wystarczy przesłać nam skan umowy za pomocą email lub formularza kontaktowego.

Prześlij swoją umowę kredytową na emial: i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl. W tytule emaila podaj zwoje imię i nazwisko, a w treści emaila nie zapomnij zostawić numer telefonu.

Po wykonaniu analizy umowy adwokat lub radca prawny z naszej Kancelarii zadzwoni do Ciebie i wyjaśni Ci możliwe dla Ciebie opcje.

Interesuję mnie sankcja kredytu darmowego – czy mogę zadzwonić do Kancelarii?

Bardzo dużo firm zajmuje się sprawami frankowymi. Działają hurtowo i koncentrują się na wyniku finansowym. Kancelaria Klisz i Wspólnicy jest butikową Kancelarią Prawną, złożoną z adwokatów i radców prawnych.

Nasz kontakt z Klientem jest znacznie bliższy, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i budujemy relacje z naszymi Klientami, Nie zależy nam na wykorzystaniu koniunktury spraw frankowych, tylko na tworzeniu obrazu zaufanego i osobistego prawnika dla naszych Klientów.

Dlatego jeśli chcesz porozmawiać z adwokatem na temat możliwości w Twojej sprawie z bankiem albo umówić się na niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie w naszej Kancelarii zadzwoń do nas.

W ten sposób uzyskasz kompleksową analizę umowy kredytu oraz Twojej sytuacji prawnej. Osobiście poznasz naszych prawników przed zawarciem umowy z Kancelarią.

Kancelaria Klisz i Wspólnicy z Wrocławia

Kancelaria Klisz i Wspólnicy Informacje kontaktowe

Biuro we Wrocławiu
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Budynek Times