Prawo pracy

Adwokat Wrocław i Katowice - Klisz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Specjalizacja - prawo pracy


adwokat wrocław

adwokat Iwo Klisz z Wrocławia

Każdego dnia najlepiej jak potrafię pomagam osobom i firmom w sprawach związanych z prawem pracy

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ:

Facebook Twitter adwokat katowice prawo pracy Linkedin

KANCELARIA KLISZ I WSPÓLNICY

Biuro we Wrocławiu
ul. Joachima Lelewela 23/7
tel. 71 740 50 00
tel. kom 695 560 425

strona www: adwokat-wroclaw.biz.pl


Chciałbyś nas zapamiętać?

Polub naszą stronę na FB, a od czasu do czasu o sobie przypomnimy

Kancelaria prawa pracy Wrocław i Katowice

Prawo pracy to jedna z czołowych specjalizacji Kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia.

Założyciel Kancelarii adwokat Iwo Klisz jest związany z prawem pracy od początku swoje kariery zawodowego prawnika. W przeszłości był członkiem zespołu prawników świadczących usługi prawne podmiotom zatrudniającym setki pracowników m.in banków i zakładów energetycznych.

W tym czasie miał możliwość styczności z wieloma zagadnieniami z zakresu prawa pracy, prowadził dziesiątki spraw sądowych przeciwko pracownikom, a także sporządzał opinie i ekspertyzy prawne dotyczące różnych zagadnień związanych z prawem pracy.

Od tego czasu adwokat Iwo Klisz aktywnie zajmuje się prawem pracy, prowadzi szkolenia z tego zakresu dla przedsiębiorców, menedżerów i pracowników działów kard, a także jest autorem publikacji i artykułów eksperckich dotyczących prawa pracy w prasie branżowej.

Zdobytym doświadczeniem podzielił się z członkami zespołu Kancelarii Klisz i Wspólnicy i stworzył grupę prawników (adwokatów i radców prawnych) specjalizujących się w prawie pracy.

Adwokat specjalista z prawa pracy dla pracodawców

Obecnie Kancelaria Klisz i Wspólnicy z Wrocławia obsługuje z zakresu prawa pracy pracodawców z branż automotiv, transportowej i spedycyjnej, a także przedsiębiorstwa produkcyjne i budowlane.

Współpraca z pracodawcami polegał głównie na wsparciu Szefów Działów Kard, którzy konsultują z naszymi prawnikami procedury działań kadrowych takich jak zmiana warunków pracy i płacy, zwolnienia indywidualne i grupowe, zmiana systemu czasu pracy lub zakładowych źródeł prawa pracy (regulaminy, statuty, układy zbiorowe pracy), a także kwestie związane z zakazem konkurencji i tajemnicą przedsiębiorstwa oraz przetwarzaniem danych osobowych pracowników.

W tym zakresie przygotowujemy notatki i opinie prawne, redagujemy i opiniujemy pisma, którymi posługuje się Dział Kadr, a także analizujemy i przygotowujemy funkcjonującą u pracodawcy dokumentację.

Współpraca Kancelarii z Działem Kadr pozwala szybciej uporać się z nawałem pracy, który w tych działach jest codziennością, a nadto znacznie zmniejsza ryzyko negatywnych konsekwencji, które mogą wyniknąć z działań podejmowany w tym zakresie przez pracodawcę na polu prawa pracy.

Nie ograniczamy się do obsługi pracodawców z Wrocławia. Nasi Klienci to firmy z całego kraju.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: www.prawnik-dla-pracodawcy.pl

Adwokat specjalista z prawa pracy dla pracowników

Nie jesteśmy tylko prawnikami dla przedsiębiorców. Zapewniamy pomoc i wsparcie także dla pracowników, którzy stają do nierównej walki z pracodawcą obwarowanym specjalistami ze swoich działów prawnych i drogimi prawnikami.

Nasze wieloletnie doświadczenie i występowanie zarówno po stronie pracodawców jak i pracowników sprawia, że nie obawiamy się walczyć jak równy z równym z prawnikami największych pracodawców w kraju. Pozywamy banki, grupy kapitałowe, holdingi i inne organizacje, wobec których pracownik czuje się bezsilny.

Nasi prawnicy pomagają pracownikom uzyskiwać od takich podmiotów odszkodowania związane z bezprawnym rozwiązaniem umowy o pracę, stosowaniem wobec pracownika mobbingu lub dyskryminacji albo wynikające z umów o zakazie konkurencji, a także odprawy pieniężne, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych i wiele innych świadczeń, które należą się pracownikom na podstawie przepisów prawa pracy.

Przeczytaj opinie zadowolonych Klientów Kancelarii Klisz i Wspólnicy

Ekspercki blog prawniczy dla pracowników i pracodawców

Wyrazem naszego szczególnego zainteresowania prawem pracy jest ekspercki blog prawniczy dotyczący prawa pracy zatytułowany Wypowiedzenie umowy o pracę i prowadzony przez adwokata Iwo Klisz. Na blogu omawiamy kwestie związane z ustaniem umowy o pracę, a także roszczenia pracowników wynikające z naruszenia przepisów prawa pracy przy rozwiązywaniu umowy o pracę.

Więcej na: www.wypowiedzenie-umowy-o-prace.pl

Blog

przeczytaj o czym piszą nasi prawnicy